Etui Multicase

Indeks: 150-340/BP

Dostawa w ciągu 2 dni

79,00 zł
Brutto

Etui na 5 par okularów.

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Etui Multicase

Rozkładane etui Multicase to doskonałe rozwiązanie dla osób, które korzystają na co dzień kilku par okularów. Etui w bezpieczny sposób pozwala przechowywać nawet do 5 par okularów jednocześnie. Elegancki i stylowy futerał doskonale wpasuje się w najbardziej wymagające gusta. Zaawansowany proces produkcji, gwarantuje solidne i estetyczne wykonanie.

Czarno-kremowa kolorystyka etui dodaje mu elegancji i sprawia, że pasuje ono do wszystkiego. Etui jest bardzo funkcjonalne i lekkie a dodatkowo bardzo estetyczne. Cały zestaw to doskonałe uzupełnienie akcesoriów okularowych i gwarancja bezpiecznego przechowywania okularów. Etui doskonale sprawdzi się też w podróży, a okulary będą w pełni chronione przez zarysowaniami i uszkodzeniami opraw. Taki dodatek, poza funkcją praktyczną, to także idealna i modna ozdoba!

Postaw na Etui Multicase:

- ochrona szkieł okularowych przed zarysowaniami i mikrouszkodzeniami

- ochrona opraw przez złamianiem lub uszkodzeniem

- przyjazny środowisku proces produkcji

- bezpieczne przechowywanie okularów

- modny i odważny dodatek

Pamiętaj, że etui to wręcz niezbędny produkt dla użytkowników standardowych okularów. Warto zaopatrzyć się w dobrej jakości pokrowiec, aby przedłużyć och żywotność i jednocześnie zaoszczędzić na zakupie nowych szkieł okularowych, czy opraw. Nawet delikatne odkładanie okularów na półkę, czy biurko naraża je na przypadkowe uszkodzenia, zapylenie, czy zakurzenie. Najbardziej wrażliwą częścią okularów są szkła, które bardzo łatwo zarysować. Początkowo mikrozarysowania są dla nas niewidoczne gołym okiem, ale z czasem odbierają nam komfort noszenia okularów i utrudniają właściwą korekcję wzroku. Dlatego tak ważne jest, aby razem z zakupem nowych okularów, czy wymianą opraw lub szkieł zaopatrzyć się w dobre jakościowo etui. To inwestycja, która zachowa nasze okulary w idealnym stanie i pozwoli zaoszczędzić w przyszłości.

Model: 150-340

150-340/BP

Opis

Konstrukcja
zamknięcie na zatrzaski
Materiał
Poliuretan

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: