WOHLK Enzyme - tabletki czyszczące

Indeks: Kos000023/AT

29,00 zł
Brutto

Tabletki usuwające osady do miękkich i twardych soczewek kontaktowych.


Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Wöhlk Enzym 10 tabletek

Enzymatyczne tabletki marki Wöhlk, który dokładnie czyści soczewki kontaktowe z nagromadzonych osadów białkowych. Skuteczne działanie tabletek pozwala na skuteczne usunięcie z powierzchni soczewki białek, tłuszczy nienasyconych i glikoprotein, które po gromadzą się na soczewce po całym dniu użytkowania. Wöhlk Enzym sprawdzi się u wszystkich użytkowników soczewek – zarówno miękkich, jak i twardych. Regularne stosowanie tabletek Wöhlk Enzym pozwala utrzymać soczewki w dobrej kondycji i korzystnie wpływa na ich użytkowanie oraz jakość widzenia. Naturalny skład pozbawiony konserwantów, zapewnia bezpieczeństwo soczewek i naszych oczu. Jednocześnie tabletki są bezwzględne dla substancji organicznych nagromadzonych w trakcie noszenia kontaktów. Enzymy szybko i skutecznie rozkładają białka i osady i przywracają szkłom nieskazitelną czystość. Dzięki temu, że tabletki usuwają wszelkiego rodzaju organiczne zanieczyszczenia, poprawiają przejrzystość szkieł i tym samym jakość widzenia. Obraz jest wyraźny - bez szumów i refleksów.

Tabletki odbiałczające świetnie sprawdzą się u osób, które pod koniec dnia odczuwają dyskomfort po całodniowym noszeniu soczewek. To również szybkie i łatwe rozwiązanie na czyszczenie soczewek kontaktowych - Wöhlk Enzym tygodniowy tryb stosowania nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu codziennie. Ekonomiczne opakowanie zapewnia cotygodniowe czyszczenie soczewek na okres prawie 3 miesięcy.

Wypróbuj Wöhlk Enzym:

- bezpieczne dla wszystkich typów soczewek

- poprawa jakości widzenia

- skuteczne usuwanie organicznych zanieczyszczeń

- przedłużony okres stosowania tabletek

- naturalny skład oparty o działanie enzymów

Sposób użycia: Umyj ręce. Napełnij pojemniczek na soczewki świeżym płynem. Dodaj 1 tabletkę do każdej komory pojemniczka. Włóż soczewki do pojemniczka na całą noc (minimum 6 godzin). Rano dobrze wypłucz soczewki i pojemniczek solą fizjologiczną lub płynem do soczewek.

Wöhlk
Kos000023/AT

Opis

Marka
Enzyme
Opakowanie
10 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: