Avizor Unica Sensitive

Indeks: Avizor-Unica

Dostawa do 2 dni

21,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania wszystkich rodzajów hydrożelowych i miękkich soczewek kontaktowych.

Pojemność
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Avizor Unica Sensitive

Avizor Unica Sensitive to wielofunkcyjny płyn do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Sprawdzi się zarówno u posiadaczy miękkich soczewek, jak i nowoczesnych soczewek hydrożelowo – silikonowych. Produkt został stworzony z myślą o oczach wrażliwych i skłonnych do zaczerwienień oraz wysychania. 

Odpowiednio dobrany skład i minimalizacja składników konserwujących sprawiają, że płyn jest bardzo dobrze tolerowany przez alergików. Produkt zapewnia soczewkom najwyższe standardy codziennej higieny – z łatwością usuwa nagromadzone osady białkowe i drobnoustroje. Sprawdzi się również podczas płukania i przechowywania soczewek, zapewniając im powrót do pierwotnego nawilżenia. Zakładając kontakty po użyciu płynu Avizor Unice Sensitive mamy wrażenie, że otworzyliśmy nową parę soczewek. Płyn wydłuża okres komfortowego noszenia – nawilża i chroni rogówkę. Odżywcze substancje zawarte w płynie chronią oczy przed mikrourazami oraz minimalizują zaczerwienienie i objawy suchego oka.

Wybierz Avizor Unice Sensitive:

- wszystkie typy soczewek kontaktowych

- delikatny skład dla wrażliwych oczu

- długotrwałe nawilżenie

ochrona przed mikrourazami

Sposób użycia :

1. Przed użyciem dokładnie umyj ręce.
2. Umieść soczewki w pojemniku i wypełnij go płynem UNICA SENSITIVE tak by przykrył obie soczewki
3. Pozostaw soczewki w płynie UNICA SENSITIVE przez co najmniej cztery godziny lub na noc by całkowicie je zdezynfekować.
4. Po zdezynfekowaniu soczewka od razu nadaje się do założenia. Przed założeniem można je również dodatkowo opłukać w płynie Unica Sensitive.
5. Należy dbać o czystość pojemnika na soczewki i codziennie stosować świeży płyn Unica Sensitive. Nie przemywaj pojemnika na soczewki w wodzie z kranu. 

Płyn Avizor Unice Sensitive jest dostępny w dwóch rozmiarach – 350 ml i 100 ml. Większa pojemność sprawdzi się podczas codziennego stosowania soczewek kontaktowych w domu. Mniejsze opakowanie doskonale sprawdzi się w podróży oraz w torebce.

Skład: Sodium Hyaluronate, Poloxamer, EDTA, Polyhexanide 0,0001% w buforowanym i izotonicznym, jałowym roztworze.  

Avizor-Unica
3 Przedmioty

Opis

Marka
Unica
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich
Pojemność
100 ml
350 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: