Hy-Care™

Indeks: Hy-Care

Dostawa w ciągu 2 dni

15,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Wielofunkcyjny płyn do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania wszystkich rodzajów hydrożelowych i miękkich soczewek kontaktowych.

Pojemność
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Hy-Care™ (360 ml) - płyn wielofunkcyjny

Hy-Care to wielofunkcyjny płyn firmy Cooper Vision, doskonale nadający się zarówno dla użytkowników soczewek miękkich, jak i soczewek silikonowo-hydrożelowych. W skład płynu Hy-Care wchodzi między innymi hialuronian – substancja nawilżająca, która  zawiera pH identyczne z pH ludzkich łez. Dodatkowo pomaga także ustabilizować film łzowy i zminimalizować tarcie między soczewką a powierzchnią oka. Płyn, dzięki uzupełnieniu składu o Poliheksanid zapewnia działanie przeciwdrobnoustrojowe i antyseptyczne, gwarantując soczewce podwyższony standard dezynfekcji. Płyn w połączeniu z odpowiednio dobranymi soczewkami zagwarantuje wielogodzinne nawilżenie oka i zniweluje ryzyko pojawienia się niedogodności takich jak pieczenie, podrażnienie i zaczerwienienie oczu.

 

Płyn Hy-Care świetnie sprawdzi się u wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych, którzy szukają środka poprawiającego komfort użytkowania soczewek kontaktowych. To również dobry wybór dla tych, którzy stosują soczewki z opcją przedłużonego przechowywania. Jeżeli planujesz rezygnację z noszenia soczewek na kilka dni, wystarczy umieścić je w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym Hy-Care. Soczewki nie utracą wtedy swoich właściwości i będą nadawały się do ponownego użycia. Płyn stanowi również idealnie uzupełnienie dla osób o wrażliwych oczach ze skłonnością do przesuszania i alergii. Hy-Care doskonale poradzi sobie dokładnym czyszczeniem i dezynfekcją soczewek kontaktowych oraz spłukiwaniem i usuwaniem nagromadzonych w ciągu dnia osadów oraz zanieczyszczeń.

Wypróbuj płyn Hy-Care™:

  • - dodatkowy składnik nawilżający, który zapewnia wilgotność soczewki
  • - odpowiedni poziom ph - zgodny z ludzkimi łzami
  • - działanie bakteriobójcze i antyseptyczne
  • - zachowanie właściwości soczewek podczas przedłużonego przechowywania

Płyn Hy-Care dostępny jest w wielu wersjach oraz w atrakcyjnych cenowo zestawach!

- zestaw podróżny: wielofunkcyjny płyn Hy-Care zestaw 360 ml +60 ml

- zestaw podwójny: wielofunkcyjny płyn Hy-Care zestaw  2x 360 ml 

- wielofunkcyjny płyn Hy-Care 60 ml 

- wielofunkcyjny płyn Hy-Care 100 ml 

- wielofunkcyjny płyn Hy-Care 250 ml 

-

Hy-Care
99 Przedmioty

Opis

Marka
Hy-Care
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich
Pojemność
100 ml
250 ml
360 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: