AOSEPT Plus Hydraglyde (360ml)

Indeks: Aosept360

Dostawa w ciągu 2 dni

23,00 zł
Brutto

AOSEPT Plus Hydraglyde to płyn przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. 

Pojemność
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

AOSEPT Plus Hydraglyde

AOSEPT Plus Hydraglyde to szybki i prosty sposób na czyszczenie wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Produkt sprawdzi się zarówno przy soczewkach miękkich i silikonowo-hydrożelowych, jak również przy starszych soczewkach sztywnych (twardych). Płyn oparty jest na potrójnym systemie czyszczenia. Pozwala to na odklejenie się w trakcie procesu czyszczenia wszystkich osadów i zanieczyszczeń oraz usunięciu osadów białkowych. span>

Innowacyjna formuła HydraGlyde Moisture Matrix, znana z innych produktów Alcon została zastosowana również w płynie AOSEPT Plus Hydraglyde. Dzięki temu w trakcie procesu czyszczenia soczewek otrzymujemy dodatkowo ich nawilżenie i komfort noszenia przez cały dzień. Płyn z racji naturalnego składu bez konserwantów jest szczególnie rekomendowany osobom o wrażliwych oczach lub skłonnościami do alergii. Stosując AOSPET® PLUS HydraGlyde używaj tylko pojemnika z AO - dyskiem , który dołączony jest do każdego opakowania płynu.

Wypróbuj płyn AOSEPT Plus Hydraglyde:

- 6-godzinny proces czyszczenia

- odpowiedni dla wszystkich soczewek

- gwarancja bezpieczeństwa i odpowiedniego nawilżenia

- naturalny skład bez konserwantów

Sposób użycia :

1. Zdejmij soczewki kontaktowe i umieść je w specjalnym pojemniczku dołączonym do opakowania.
2. Następnie wypełnij pojemniczek płynem, do zaznaczonego poziomu.
3. Po upływie co najmniej 6 godzin (lub dłużej) wyjmij soczewki z pojemniczka i załóż.
4. Pozostałość płynu wylej, wyczyść pojemnik i pozostaw go do wyschnięcia przed kolejnym użyciem. span>

Podczas stosowania płynu czyszczącego AOSEPT Plus Hydraglyde należy zachować szczególną ostrożność i przestrzegać instrukcji. Czas czyszczenia soczewek w pojemniczku wynosi min. 6 godzin. W tym czasie następuje proces neutralizacji, podczas którego nadtlenek wodoru przekształca się w roztwór soli fizjologicznej. Użycie soczewek wcześniej grozi poparzeniem nabłonka rogówki. W przypadku, kiedy niezneutralizowany roztwór dostanie się do oka, natychmiast przepłucz oczy wodą lub solą fizjologiczną.

Płyn czyszczący AOSEPT Plus Hydraglyde nadaje się do użytku przez okres 3 miesięcy od otwarcia. Składniki: 3% roztworu nadtlenku wodoru, kwas fosfoniowy, chlorek sodowy, fosforan, poloxamer, formuła nawilżająca HydraGlyde Moisture Matrix (EOBO-21* -politlenek etylenu]-politlenek butylenu]).

Aosept360
0 Przedmioty

Opis

Marka
AOSept
Rodzaj soczewek
do soczewek miękkich i twardych
Pojemność
360 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Nie zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: