Acuvue® Oasys With Transitions™ 6 szt.

Indeks: OasysTrans

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

99,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

2-tygodniowe, światłoczułe soczewki kontaktowe dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 3 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Moc sfery
Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Acuvue® Oasys with Transitions (6 szt.)

Acuvue Oasys with Transitions to dwutygodniowe soczewki nowej generacji marki Johnson&Johnson. Jest to pierwsza soczewka na rynku, która dostosowuje się do zmiennych warunków oświetlenia i zapewnia naszym oczom odpowiednią ilość światła w każdych warunkach. Soczewka ma ciągły tryb działania i dostosowuje się do panujących warunków, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Acuvue® Oasys with Transitions filtruje zarówno światło niebieskie, jak i promieniowanie UV. Zastosowana w soczewkach technologia Transitions™ Light Intelligent Technology™ redukuje negatywny wpływ światła na nasz wzrok. Technologia została nie tylko nałożona na powłokę soczewki ale również wbudowana w jej materiał. To daje nam gwarancję bezpieczeństwa soczewki oraz długotrwały efekt wszystkich korzystnych parametrów.

Soczewki mają zastosowanie nie tylko w dzień – świetnie sprawdzą się również w nocy redukując rozbłyski i efekt halo, tym samym zapewniając nam wyraźne widzenie. Soczewki Acuvue® Oasys with Transitions te idealnie łączą w sobie korekcję wady wzroku z ochroną fotochromową. Szybko pochłaniają nadmierną ilość światła, chroniąc Cię przed nagłym oślepieniem, bólem, gwałtownym mrużeniem oczu lub zasłanianiem ich rękoma. Jednocześnie soczewki są komfortowe w użytkowaniu – zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia i są niewyczuwalne na oku. Soczewki doskonale sprawdzą się latem oraz zimą, kiedy słońce bywa szczególnie uciążliwe dla naszych oczu. Rekomendowane są również dla kierowców, zwłaszcza w trakcie jazdy nocą, gdy reflektory jadących z naprzeciwka samochodów ograniczają widoczność. Acuvue® Oasys with Transitions to także produkt polecany osobom spędzającym wiele godzin przed ekranami urządzeń elektronicznych, z uwagi na ich ochronę przed światłem niebieskim.

Wypróbuj Acuvue® Oasys with Transitions:

- ochrona przed światłem niebieskim  

- ochrona przed szkodliwym promieniowaniem

- innowacyjna technologia

- szybkie dopasowanie do zmiennych warunków oświetlenia

- redukcja rozbłysków oraz efektu halo

Jedna para soczewek Acuvue® Oasys with Transitions wystarcza na 14 dni. Jedynym warunkiem jest ich codzienne oczyszczenie i dezynfekcja przy pomocy płynu do soczewek kontaktowych.

Soczewki Acuvue® Oasys with Transitions nie zastąpią okularów przeciwsłonecznych. Soczewki zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, jednak nie zabezpieczają całego oka, a jedynie tę część, na której się znajdują.  

OasysTrans
1 Przedmioty

Opis

Marka
Acuvue
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
dwutygodniowe
Tryb noszenia
Dzienny
Materiał
Senofilcon A
Kolor
światłoczuła
Dk/t (@-3,00 D)
121
Uwodnienie
38%
Krzywizna bazowa BC
8,4 mm
Średnica
14,0 mm
Opakowanie
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok
Nowy produkt

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: