Dailies Total1®

Indeks: DTotal1

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

109,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych
Jednodniowe soczewki kontaktowe z gradientem uwodnienia
Łączą wyjątkową przepuszczalność tlenu i trwałą lubrykację
Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Dailies Total 1®

Dailies Total 1® to innowacyjne soczewki 1-dniowe, zaproponowane przez wiodącą na rynku markę Alcon® Vision Care. Soczewki wyróżnia wysoki gradient uwodnienia, który powoduje wzrost uwodnienia od 33% we wnętrzu soczewki, do ponad 80% na jej powierzchni. Duża zawartość wody w wewnętrznej części soczewki daje komfort naszym oczom przez cały dzień. Wysoki współczynnik lubrykacji soczewki znacznie minimalizuje tarcie pomiędzy tkanką oka a soczewką kontaktową, zapewniając zdrowy wygląd oka i komfort użytkowania. Wnętrze soczewki składa się z materiału silikonowo-hydrożelowego z małą zawartością wody i wysoką tlenotransmisyjnością.

Soczewki zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które mają problemy z ciągłym odczuwaniem soczewki w oku - Dailies Total 1® dzięki właściwościom nawilżającym szybko dopasują się do Twojego oka i zapewnią komfort widzenia przez cały dzień. Nawodniona powłoka soczewek zapewnia nawilżenie, ulgę zmęczonym oczom i wygodę codziennego użytkowania. Zapomnij więc o ciągłym przypominaniu sobie o obecności soczewek w Twoich oczach. Dailies Total 1®  polecane są również osobom, które zmagają się z suchością oczu, alergiami i podrażnieniami. Świetnie sprawdzą się też w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach, czy podczas pracy przed ekranami urządzeń elektrycznych, kiedy oko szczególnie narażone jest na wysychanie.

Wypróbuj soczewki Dailies Total 1®:

  •  innowacyjna metoda gradientu uwodnienia
  •  najwyższy współczynnik tlenotransmisyjności wśród soczewek 1-dniowych,
  •  wygodne opakowanie 30 soczewek kontaktowych
  •  perfekcyjne widzenie przez cały dzień
  •  niewyczuwalne i komfortowe użytkowanie


Szczegóły użytkowania:
Dailies Total 1® to zestaw 30 sztuk soczewek 1-dniowych. Dzięki temu nie musisz już codziennie pamiętać o ich właściwej pielęgnacji i akcesoriach – codziennie rano zakładasz nową parę soczewek.

DTotal1
15 Przedmioty

Opis

Marka
Dailies
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Delefilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
156
Uwodnienie
33/80
Krzywizna bazowa BC
8,5 mm
Średnica
14,1 mm
Opakowanie
30 szt.
90 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: