• -3,00 zł

3 Zestawy czyszczące Zeiss

Indeks: 3xZestawZeiss

Dostawa w ciągu 1-2 dni

42,00 zł
39,00 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto

Dokładna pielęgnacja szkieł okularowych na co dzień!

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

3 Zestawy Czyszczące Zeiss.

Zachowaj czyste i przejrzyste okulary na dłużej, kupując aż 3 zestawy czyszczące od Zeiss w atrakcyjnej cenie. Dzięki produktom od Zeiss wyczyścisz swoje okulary szybko i łatwo. Praktyczne zestawy produktów czyszczących Zeiss zawierają po 30 ml płynu czyszczącego oraz po jednej chusteczce z mikrofibry. Te mini produkty w szybki sposób poradzą sobie z zabrudzeniami na okularach, jednocześnie nie pozostawiając smug i śladów. 

Wygodny płyn w sprayu Zeiss nie zawiera agresywnych substancji czyszczących, które mogłyby w jakikolwiek sposób uszkodzić powłokę szkieł okularowych lub innych powierzchni optycznych. Użycie dołączonej ściereczki, gwarantuje z kolei dokładne czyszczenie i dłuższą żywotność okularów. Firma Zeiss zadbała o to, aby każdy zestaw był praktycznie zapakowany, dlatego świetnie sprawdzi się nawet w małej damskiej torebce, czy podczas podróży. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybki sposób na czyszczenie okularów będzie zawsze pod ręką.

Wypróbuj Zestawy Czyszczące Zeiss:

- szkieł okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych

- szkieł obiektywów fotograficznych

- ekranów urządzeń elektrycznych (monitor, telefon, telewizor)

Sposób użycia :

W celu dokładnego wyczyszczenia soczewek okularowych rozpyl spray na powierzchnię szkieł z obu stron. Następnie użyj dołączonej do zestawu ściereczki z mikrofibry i wytrzyj okulary do sucha. Płyn Zeiss można rozpylić również bezpośrednio na ściereczkę i zwilżoną częścią materiału przetrzeć okulary.

Ściereczki zalecane są jedynie do usuwania z okularów zabrudzeń i osadów – nie służą jednak do usuwania zarysowań i małych uszkodzeń. Jednak odpowiednie czyszczenie okularów za pomocą produktów Zeiss ułatwia ich zabezpieczenie przez rysami i przedłuża żywotność szkieł, dzięki czemu mogą Ci one służyć przez długie lata.

W naszym sklepie dostępne są także pojedyncze zestawy czyszczące od Zeiss. Polecamy również alternatywę dla ściereczki i sprayu - nawilżane chusteczki do soczewek, które także świetnie się sprawdzą!

3xZestawZeiss

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: