Systane® Complete

Indeks: Systane-Complete

Dostawa w ciągu 2 dni

65,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Nawilżające krople do oczu - szybka ulga przy objawach suchego oka.  

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 2 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Systane® Complete - 10 ml

Systane® Complete to nawilżające krople do oczu renomowanej marki Alcon. Preparat przynosi szybką ulgę i natychmiastowe nawilżenie w syndromach suchego oka. Redukuje również swędzenie, pieczenie i zaczerwienienie, które mogą towarzyszyć objawom.

Krople zostały stworzone w oparciu o najnowszą formułę. Sterylna nanoemulsja wypełnia ubytki powstałe w warstwie lipidowej oka oraz poprawia skład naszych łez. Działanie kropli opiera się na dwóch fazach. Faza wodna nawilża i zabezpiecza oko przed nadmiernym wysychaniem. Faza lipidowa z kolei, dzięki olejom mineralnym, potęguje efekt nawilżenia.

Krople przeznaczone są w szczególności dla osób, które zmagają się z syndromem suchego oka. Świetnie sprawdzą się natomiast również u osób, których wzrok jest przemęczony i wytężony przez wielogodzinne kierowanie pojazdami lub pracę przed komputerem. Będą też dobrym rozwiązaniem dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach lub borykających się z nawracającymi stanami zapalnymi oka. Krople Systane® Complete nadają się zarówno do stosowanie sporadycznego, jak i codziennego użytku w zależności od potrzeb.

Wypróbuj Systane® Complete:

- pierwsza pomoc przy objawach suchego oka  

- natychmiastowe nawilżenie i regeneracja

- redukcja swędzenia i zaczerwienienia oka

- bezpieczny i bogaty skład

- dodatkowa ochrona lipidowa

Systane® Complete nadaje się do użytku w ciągu 3 miesięcy od otwarcia buteleczki.

Sposób użycia: Systane® Complete nadaje się do stosowania w zależności od potrzeb. Przed zastosowaniem dokładnie umyj dłonie, wstrząśnij butelką i delikatnie odciągając dolną powiekę, zastosuj 1-2 krople do każdego oka. Przymknij oko na kilka sekund, a kilka razy zamrugaj, aby ułatwić rozprowadzenie preparatu.

Skład: glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, olej mineralny, dimirystoilofosfatydyloglicerol, stearynian polioksylu (40), tristearynian sorbitanu, kwas borowy, sorbitol, wersenian dwusodowy, POLYQUAD (chlorek polidronium) 0,001% jako środek konserwujący, woda oczyszczona. Może zawierać kwas solny i/lub wodorotlenek sodowy do regulacji pH.

Systane-Complete
9 Przedmioty

Opis

Marka
Systane®
Pojemność
10 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Stosować na:
gołe oko
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: