Termiczny kompres EyeBag

Indeks: EYEBAG

155,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Termiczny kompres EyeBag wielokrotnego użytku do leczenia dysfunkcji gruczołów Meiboma i łagodzenia objawów niektórych zaburzeń.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Termiczny kompres EyeBag

Jak szybko przynieść ulgę zmęczonym oczom? Odpowiedzią jest kompres termiczny EyeBag, który ogrzewa narząd wzroku i łagodzi objawy wielu zaburzeń oczu.

Jedna strona kompresu EyeBag jest wykonana z cienkiego jedwabiu w kolorze srebrnym, a druga strona z grubszej 100% czesanej bawełny w kolorze czarnym. Grubsza strona w kolorze czarnym jest nieco mniej rozgrzana niż srebrna strona.

Wypróbuj Termiczny kompres EyeBag: :

- zapalenie brzegów powiek

- zespół suchego oka związany z nadmiernym odparowywaniem filmu łzowego

- torbiele powiekowowe i jęczmienie

- zespół suchego oka związany z noszeniem soczewek kontaktowych

- zespół suchego oka związany z przebytym zabiegiem chirurgii laserowej

- podrażnienia i uczucia piasku w oku

- dyskomfort i uczucia pieczenia

TECHNIKA MASAŻU POWIEK

1. W celu wyciśnięcia płynnej oleistej wydzieliny z gruczołów Meiboma, należy masować powieki palcem wskazującym lub środkowym, przesuwając opuszek palca od wewnętrznego kąta oka w kierunku kąta zewnętrznego.

2. Należy rozpocząć masaż od górnej powieki, umieszczając opuszek palca w kąciku oka od strony nosa. Palec powinien delikatnie dotykać górnej powieki powyżej linii rzęs, a dolnej powieki poniżej linii rzęs. Należy przesuwać palec wzdłuż krawędzi powieki płynnym ruchem w kierunku skroni. Nacisk powinien być odczuwalny, ale niezbyt mocny. Niektóre osoby wolą wykonywać masaż symetrycznie, używając palców wskazujących lub środkowych obu dłoni na raz tzn. prawa dłoń masuje powiekę prawego oka, a lewa dłoń jednocześnie masuje powiekę lewego oka.

3. Należy wykonać w ten sam sposób masaż dolnej powieki, umieszczając opuszek palca tuż pod linią rzęs w kąciku oka i przesuwając go w kierunku skroni. Opisany masaż należy wykonać 5-10 razy w czasie około 30 sekund, bezpośrednio po zdjęciu ciepłego kompresu z powiek.

4. Istotne jest wykonanie masażu zgodnie z opisaną wyżej techniką i zastosowanie odpowiedniej siły nacisku. Nie należy naciskać na powiekę ani za mocno, ani za słabo. Masaż powinien być odczuwalny jako dość przyjemny. Należy pamiętać, że zbyt silny nacisk może spowodować uraz gałki ocznej znajdującej się pod zamkniętą powieką. Masaż należy zawsze wykonywać przy zamkniętych oczach.

Stosowanie ciepłego kompresu i masażu powiek przynosi najlepsze rezultaty podczas stosowania go dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. Zazwyczaj kompres EyeBag nakłada się na około 10 minut. Po tym okresie kompres stosuje się raz dziennie. Po uzyskaniu złagodzenia objawów, wielu osobom wystarcza stosowanie kompresu 2 do 3 razy w tygodniu. Opakowanie zawiera jeden kompres EyeBag wielokrotnego użytku, który może nam posłużyć nawet do 200 użyć.

PRZECIWWSKAZANIA

Nie stosować wyrobu BLEPHA EYEBAG, jeśli skóra wokół oczu jest popękana lub krwawi.
Nie nakładać wyrobu BLEPHA EYEBAG na twarz, jeśli stwierdzono alergię na len, siemię lniane lub którykolwiek inny składnik produktu BLEPHA EYEBAG.

Blepha EyeBag jest wyrobem medycznym wyprodukowanym w Wielkiej Brytanii.

EYEBAG
1 Przedmiot

Opis

Opakowanie
Wielokrotnego użytku

Produkty w tej samej kategorii: