środki czystości

Ortopady na oko

W naszym asortymencie oferujemy ortopady na oko, które są niezwykle przydatne m.in. przy leczeniu zeza, podwójnego widzenia oraz niedowidzenia u dzieci. Nasze produkty tworzone są z hipoalergicznych materiałów, które nie podrażniają oczu. Zapewniamy, że ortopad odkleja się bezboleśnie, a warstwa samoprzylepna nie pozostawia śladów na skórze. Plastry na oko są również niezwykle bezpieczne i delikatne. Świetnie przylegają do konturów oczu pacjenta.

Warto pamiętać o tym, aby dopasować odpowiedni rozmiar produktu. Ważny jest nie tylko wiek dziecka, ale również wymiary. Należy dobrać taki produkt, aby jego górna część była przylepiona nieco powyżej brwi dziecka. Niedopasowany ortopad może powodować dyskomfort.

Oferujemy ortopady w różnym rozmiarze:

  •  - ortopady junior,
  •  - ortopady medium,
  •  - ortopady regular.

Nasi specjaliści pomogą dobrać idealnie dopasowany produkt. Zachęcamy do zadawania pytań. Zapraszamy do kontaktu!

Ortopady dla dzieci

Ortopad to samoprzylepna łatka, która najczęściej stosowana jest w terapii leczenia wzroku u dzieci. Nasze produkty wykonane są z niezwykle miękkiej włókniny. Posiadają wydłużony kształt w kierunku wewnętrznego kącika oka, aby idealnie dopasować kształt do nosa każdego dziecka. Dzięki temu zapewniają maksymalne „odcięcie” od światła.

Nasze ortopady są hipoalergiczne, dzięki czemu pozwalają oddychać skórze pod produktem oraz nie odparzają skóry. Zawierają również specjalny czarny materiał, który doskonale chroni oko przed światłem. W naszym asortymencie posiadamy białe, cieliste oraz kolorowe ortopady. Produkt posiada certyfikat CE. Zapraszamy do kontaktu!

Aktywne filtry

Ortopad Regular biały (pow. 4 lat)

Cena 59,90 zł
Availability: Out of stock

Hipoalergiczne nie odparzające skórę, oddychające przysłony zezowe. Niezwykle przydatne przy leczeniu zeza, niedowidzenia oraz podwójnego widzenia.