Kompres EyeBag Instant

Indeks: EyeBagInst

38,00 zł
Brutto

EyeBag Instant - 4 jednorazowe rozgrzewające kompresy dla osób z dolegliwościami oczu.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Kompres EyeBag Instant to produkt renomowanej firmy, który przyniesie Twoim oczom ulgę w każdych warunkach. To najlepszy towarzysz podczas podróży – nie wymaga podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Kompresy w formie maseczki zapakowane są w oddzielne opakowania i przeznaczone do jednorazowego użytku. Proces ich ogrzewania zaczyna się w momencie otwarcia i pierwszego kontaktu z powietrzem. Po 2-3 minutach od otwarcia kompres EyeBag Instant jest gotowy do użycia.


Po założeniu kompresu pozostaw go na twarzy przez ok. 10 minut. Pod wpływem ciepła uwolnione zostaną naturalne tłuszcze, które łagodzą objawy suchości oczu. Po upływie tego czasu zastosuj tę samą technikę masażu, co w przypadku stosowania standardowego kompresu MGDRx EyeBag.

TECHNIKA MASAŻU POWIEK

1. W celu wyciśnięcia płynnej oleistej wydzieliny z gruczołów Meiboma, należy masować powieki palcem wskazującym lub środkowym, przesuwając opuszek palca od wewnętrznego kąta oka w kierunku kąta zewnętrznego.

2. Należy rozpocząć masaż od górnej powieki, umieszczając opuszek palca w kąciku oka od strony nosa. Palec powinien delikatnie dotykać górnej powieki powyżej linii rzęs, a dolnej powieki poniżej linii rzęs. Należy przesuwać palec wzdłuż krawędzi powieki płynnym ruchem w kierunku skroni. Nacisk powinien być odczuwalny, ale niezbyt mocny. Niektóre osoby wolą wykonywać masaż symetrycznie, używając palców wskazujących lub środkowych obu dłoni na raz tzn. prawa dłoń masuje powiekę prawego oka, a lewa dłoń jednocześnie masuje powiekę lewego oka.

3. Należy wykonać w ten sam sposób masaż dolnej powieki, umieszczając opuszek palca tuż pod linią rzęs w kąciku oka i przesuwając go w kierunku skroni. Opisany masaż należy wykonać 5-10 razy w czasie około 30 sekund, bezpośrednio po zdjęciu ciepłego kompresu z powiek.

4. Istotne jest wykonanie masażu zgodnie z opisaną wyżej techniką i zastosowanie odpowiedniej siły nacisku. Nie należy naciskać na powiekę ani za mocno, ani za słabo. Masaż powinien być odczuwalny jako dość przyjemny. Należy pamiętać, że zbyt silny nacisk może spowodować uraz gałki ocznej znajdującej się pod zamkniętą powieką. Masaż należy zawsze wykonywać przy zamkniętych oczach.

EyeBagInst

Opis

Opakowanie
4 kompresy

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: