Okulary ochronne, model A

Indeks: BS-961000/OP

258,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Okulary ochronne tworzywowe. Odpowiednie przy spawaniu, dmuchaniu szkła, przelewaniu płynów o dużych temperaturach i podczas pracy przy piecach hutniczych

                 

Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Okulary ochronne - model A

Kupując okulary ochronne do pracy dla siebie lub pracowników, warto postawić na wysoką jakość i nie oszczędzać. Okulary plastikowe z niskiej jakości materiałów możemy nosić jedynie przez kilkadziesiąt minut w ciągu dnia, inaczej odbije się to niekorzystnie na naszych oczach. Okulary ochronne - model A to produkt najwyższej klasy optycznej, wyposażony w wytrzymałe powłoki odporne na zaparowanie i zarysowania. Z powodzeniem możesz nosić je cały dzień – chronią przed promieniowaniem UV i spełniają wszystkie normy.

Okulary ochronne wykonane są z miękkich materiałów w miejscach, w których stykają się ze skórą w celu lepszego dopasowania oraz zwiększenia wygody przy różnych kształtach twarzy i głowy.

Odpowiednie odstępy (przestrzenie) przed okiem mają specjalne znaczenie przy następujących pracach:

- spawanie (z użyciem nasadki do spawania)

- dmuchanie szkła

- przelewaniu płynów o dużych temperaturach

- prace przy piecach hutniczych

Ogólne informacje dotyczące ochronnych okularów roboczych i ochronnych osłon na oczy:

  1.  Oznaczenie CE Powyższe okulary ochronne i osłony są sprawdzone według typu EN 166–168 i posiadają certyfikat CE. Odpowiada to PN-ENISO 12870 i dyrektywom 93/42/EWG oraz znakowaniu PH-ISO 9456: Beuth-Verlag GmbH, Burggrafenstraße 6 • D-10787 Berlin.
  2.  Oprawa z soczewkami planum Wyprodukowana zgodnie z dyrektywą 89/686/EWG i EN 166-168.
  3.  Absorpcja UV Wszystkie okulary ochronne i osłony ze szkłami poliwęglanowymi mają absorpcję UV od 99,5% do 370 nm. Zakres użytkowania:

Szybki ochronne odpowiadają optycznej klasie 1 i dlatego też, nadają się do permanentnego użytku. Oprawy z zausznikami są certyfikowane do podstawowego użytkowania.  

BS-961000/OP

Opis

Materiał
Poliwęglan
Opakowanie
1 szt.

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: