UltraFlex Premier

Indeks: UFPremier

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

65,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Miesięczna soczewka kontaktowa najnowszej generacji przeznaczona dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Moc sfery
Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Ultraflex Premier

Soczewki kontaktowe UltraFlex Premier od Cooper Vision to idealny wybór dla osób szukających korekcji wzroku i całodniowego komfortu w jednym. Silikonowo-hydrożelowa formuła zapewnia wygodę nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, a korekcja krótkowzroczności i nadwzroczności przestaje być wyzwaniem. Soczewki UltraFlex Premier to soczewki miesięczne, które zachowują swoje właściwośći i parametry optyczne przez cały okres 30 dni.

Zapewnij sobie znakomite widzenie i nie zadowalaj się przeciętnymi soczewkami dostępnymi na rynku. Wybierz produkt, który dotrzyma Ci kroku nawet w bardzo intensywne i aktywne dni. Soczewki kontaktowe Ultraflex Premier są bardzo dobrze uwodnione i nie wysychają w trakcie noszenia, dzięki czemu zapewniają Twoim oczom naturalne nawilżenie. Ogranicza to konieczność stosowania kropli nawilżających i zapobiega wysychaniu śluzówki oka, jej podrażnieniom i infekcjom. Pozwala to również na utrzymanie soczewki w czystości chroniąc ją przed powstawaniem na jej powierzchni osadów białkowych.

Wybierz UltraFlex Premier: :

- nawilżenie i komfort przez cały dzień

- wysoki dopływ tlenu

- technologia Aquaform Comfort Science

- miesięczny tryb wymiany

Szczegóły użytkowania: Soczewki Ultraflex Premier to miesięczne soczewki sferyczne, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra. Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie. Najlepiej sprawdzą się dedykowane płyny do soczewek miękkich marki Cooper Vision.  

UFPremier

Opis

Marka
UltraFlex Premier
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
miesięczne
Materiał
Comfilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
160
Uwodnienie
48%
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,0 mm
Opakowanie
3 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o: