Suplement Lagad Lacrima

Indeks: LagadLacrima

57,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Lagad Lacrima®suplement diety bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3.

Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Suplement Diety Lagad Lacrima®

Suplement diety Lagad Lacrima® to kapsułki bogate w kwasy tłuszczowe Omega-3, które łagodzą zaburzenia związane z suchością oka. Dzięki zawartości cynku wspomaga narząd wzroku i przyczynia się do prawidłowego procesu widzenia. Witamina C, E i kwas alfa-liponowy chroni organizm przed stresem oksydacyjnym. Lagad Lacrima® zawiera naturalny olej rybi bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3 i cynk, który jest niezbędny w procesie powstawania i funkcjonowania tzw. barwników wzrokowych (retinal, rodopsyna) w siatkówce oka, dzięki czemu przyczynia się do prawidłowego widzenia.

Lagad Lacrima® jest produkowany w jednym z najnowocześniejszych zakładów spełniającym rygorystyczne normy jakościowe. Cynk mikrokapsułkowany : mikrokapsułkowanie zapobiega utlenianiu oleju rybiego. Dzięki wysokiej jakości leju rybnego Lagad Vision oraz technologii przeciwutleniaczy uzyskujemy bezzapachowe kapsułki, które zachowują właściwości odżywcze i organoleptyczne. Z kolei „dobre” wielonienasycone kwasy tłuszczowe cis nie są przekształcają się w „złe” kwasy tłuszczowe trans.

Wypróbuj suplement diety Lagad Lacrima®:

- zwalcza zapalenie powierzchni oka

- wspomaga narząd wzroku

- - chroni przed stresem oksydacyjnym

- optymalna ochrona przed utlenianiem oleju rybnego

- skład oparty o najnowsze technologie okulistyczne

Dawkowanie: Zalecane jest stosowanie preparatu przez dwa do trzech miesięcy, 2 kapsułki jeden raz dziennie. W razie konieczności, suplementację można wznowić po jednomiesięcznej przerwie. Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Skład: Olej rybi zawierający wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 (EPA i DHA), żelatyna rybia, rafinowany olej z nasion ogórecznika lekarskiego zawierający kwas gamma-linolenowy (GLA), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, kwas alfa-liponowy, rafinowany olej sojowy, kwas L-askorbinowy, substancja zagęszczająca: krzemionka koloidalna, woda, D-alfa-tokoferol, emulgator: lecytyna słonecznikowa, mikrokapsułkowany siarczan cynku, barwniki: dwutlenek tytanu, chlorofilina sodowo-miedziowa, błękit patentowy V, żółcień chinolinowa.

LagadLacrima
1 Przedmiot

Opis

Opakowanie
60 kapsułek