Segmenty do bliży

Indeks: BS-063812

Dostawa w ciągu 1-2 dni

230,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Segmenty do naklejenia na soczewki w okularach korekcyjnych.

Moc sfery
Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Segmenty do bliży Hydrotac

Samoprzylepne segmenty do bliży wielokrotnego użytku firmy Hydrotac. Segmenty wykonane zostały z elastycznego tworzywa, które z łatwością nakleisz na powierzchnię swoich okularów. Bezbarwna folia segmentowa do bliży z addycją sprawia, że okulary do dali mogą stać się okularami dwuogniskowymi. Folię łatwo przymocujesz do soczewki okularowej. Do zamontowania segmentów do bliży wykorzystuje się zjawisko adhezji. Wystarczy na soczewki nanieść niewielką ilość wody, a następnie przyłożyć segment i ostrożnie docisnąć. Segmenty do bliży to najlepszy sposób na zamianę korekty wizualnej przy każdym rodzaju okularów. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć zakupu kolejnej pary okularów a potrzebują szkieł powiększających. Segmenty można przyciąć według własnego rozmiaru w warunkach domowych, stosując się do instrukcji. Istnieje również możliwość wykonania takiej czynności w naszych salonach optycznych.

Segmenty do bliży to również świetne uzupełnienie aktywności sportowych – np. nurkowania. Dzięki odpowiedniemu powiększeniu możesz lepiej zobaczyć obiekty z bliskiej odległości pod wodą, czy ustawić swój aparat.

Wypróbuj segmenty do bliży:

- produkt wielokrotnego użytku

- oszczędność na kolejnej parze okularów

- możliwość szybkiego dopasowania kształtu

- uniwersalny produkt, pasujący do wszystkich rodzajów okularów

Wymiary segmentu do bliży (SxW): 25 x 16 mm.

Opakowanie zawiera 2 segmenty do bliży (D-25) i ochronne etui do przechowywania

Przyklej segmenty do bliży 3M samodzielnie:

1. Stań przed lustrem. Zaznacz pisakiem wysokość dolnej powieki i odległość źrenicy od nosa.

2. Narysują poziomą linię przechodzącą przez miejsce oznaczające dolną powiekę, oraz kreskę pionową o 2 mm bliżej do nosa od kreski określającej źrenicę.

3. Następnie wyczyść wewnętrzną stronę szkieł w okularach. 4. Zakropl jedną kroplę wody w dolnej części szkła.

5. Połóż w poziomie jeden z segmentów równolegle do poziomej kreski dolnej powieki, tak, żeby środek segmentu przecinała pionowa kreska jaką narysowałeś. Dociśnij segment opuszką palca.

6. Zrób podobnie z drugą soczewką okularową. Sprawdź wizualnie czy segmenty są ułożone poziomo. Nie muszą być rozmieszczone symetrycznie. Większość ludzi ma asymetrię oczu. W razie potrzeby można segmenty zdjąć i jeszcze raz nałożyć. Wyczyść soczewki z zewnętrznej strony uważając na segmenty. Jeśli segment wystaje poza szkło, zdejmij go i przytnij tak, żeby mieścił się na soczewce.

Skorzystaj z naszej pomocy:

Nasze salony posiadają również usługę wstawiania segmentów. W tym celu wysyłamy do Ciebie kuriera. Potrzebujemy jedynie Twojego zdjęcia w okularach, na których mamy nakleić segmenty. Dodatkowa usługa razem z odbierającym okulary kurierem kosztuje dodatkowo 20zł.

Producent: Hydrotac

Szerokość: 31 mm

Wysokość: 17 mm

Opakowanie: 1 para

BS-063812

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: