Ściereczka Zeiss®
  • Tylko online

Ściereczka Zeiss®

Indeks: mikrofibraZeissM

10,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Ściereczka z mikrofibry od Zeiss to gwarancja długiej żywotności soczewek okularowych. Dwa rozmiary:

mały: 18 x 15 cm

duży: 40 x 40 cm

Wielkość
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Ściereczka Zeiss

Zadbaj o higienę i doskonałą widoczność w swoich okularach, dzięki regularnemu czyszczeniu ściereczką Zeiss wykonaną z mikrofibry! Ściereczka poprawi żywotność Twoich okularów i pomoże Ci pozbyć się wszelkiego rodzaju smug. Możesz mieć ją zawsze przy sobie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca - nawet w kieszeni.

Zeiss jest uznaną na całym świecie marką, którą polecają optycy, okuliści, a także profesjonalni kamerzyści i fotografowie. Skorzystaj ze sprawdzonej marki, która oferuje tylko skuteczne i w pełni bezpieczne metody czyszczenia dla Twoich okularów. Rozłożona ściereczka Zeiss ma wymiary 15 cm x 18 cm, dzięki czemu z łatwością wyczyścisz okulary, a także inne, wrażliwe na zarysowania powierzchnie - jak np. ekran telefonu, monitor lub obiektyw aparatu czy kamery wideo. Odpowiednie używanie ściereczki nie zostawia najmniejszych rys na czyszczonej powierzchni dzięki zastosowanym włóknom poliestrowym i poliamidowym. W ten sposób wypolerowana powierzchnia jest przejrzysta i pozbawiona największych zabrudzeń.

Zadbaj o swoje okulary każdego dnia!

Regularne przecieranie soczewek Twoich okularów pozwoli utrzymać je w doskonałej kondycji - bez smug, śladów i zabrudzeń. Pamiętaj, że ściereczki usuwają jedynie osady i zabrudzenia zewnętrzne - nie służą do usuwania rys lub uszkodzeń mechanicznych szkieł okularowych. Jednocześnie odpowiednie czyszczenie okularów i higiena szkieł okularowych ułatwi zabezpieczenie przed uszkodzeniami i przedłuży żywotność, przez co Twoje okulary będą służyć Ci przez kolejne lata tak, jakby były nadal nowe!

Sprawdź inne produkty Zeiss!

Polecamy również inne zestawy do czyszczenia okularów od Zeiss. Sprawdź inne produkty firmy Zeiss w naszym sklepie - szczególnie polecamy płyn, który w połączeniu ze ściereczką, zapewni świetną widoczność na każdej wrażliwej powierzchni. Dla osób, które nie przepadają za noszeniem ściereczki wielorazowej, polecamy oddzielnie zapakowane - jednorazowe, nawilżane ściereczki Zeiss. Produkty firmy Zeiss zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom, gwarantując doskonałą higienę sprzętu optycznego i instrumentów optycznych. Utrzymaj swoje soczewki i wrażliwe powierzchnie w doskonałym stanie, dzięki gamie produktów marki Zeiss.

18x15
30 Przedmioty

Opis

Marka
Zeiss
Opakowanie
1 szt 15x18 cm

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: