Nakładka powiększająca

Indeks: NZM/SO

97,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Nakładka na okulary, umożliwiająca lepsze widzenie bliży.

Kształt najczęściej jest prostokątny. W dwu różnych wielkościach. Zależny jest od dostawy.

Moc sfery
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Nakładka powiększająca

Nakładki powiększające to idealne uzupełnienie standardowych okularów dla osób, które mają problemy z widzeniem z bliska. Nakładki nałożone na okulary do dali, z łatwością powiększą obserwowany przedmiot i ułatwią pracę z bliska (rozróżnianie znaczków, szczegóły biżuterii, itp.). Nakładki można również założyć na okulary do bliży – to z kolei umożliwia oglądanie przedmiotów z mniejszej odległości. W takim wypadku jednak należy zachować pewne środki ostrożności w zakresie mocy. Powinny wystarczyć nakładki o mocy 1,0 ÷ 2,0D.

Stosowanie nakładek powiększających: Nakładki mogą być stosowane do prac w bliży do 60 min. w ciągu dnia. Jeśli natomiast są nam potrzebne na dłużej, powinno się wykonać specjalne okulary według rozstawu oczu. Dopasowanie rozmiaru nakładek nie stanowi w tym przypadku żadnego problemu. Nakładki mają uniwersalny kształt i wielkość, dzięki czemu sprawdzą się przy większości okularów. Jedynie w szczególnych sytuacjach wymagana jest konsultacja optyczna.

Wypróbuj nakładki powiększające:

- odpowiednio dopasowane do wszelkich typów okularów

- miękkie gumowe podkładki zapobiegają zadrapaniom na soczewkach

- wygoda i doskonała alternatywa np. dla lupy

- lekki materiał

- futerał ochronny w zestawie

Nakładki powiększające to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć zakupu kolejnej pary okularów a potrzebują szkieł powiększających. To świetny sposób na komfortowe czytanie, szycie, czy klejenie modeli. Z pewnością na dobre zagości u kolekcjonerów znaczków i osób, które w swojej pracy potrzebują skupienia wzroku przez dłuższy czas.

NZM/SO
1 Przedmioty

Opis

Wymiary
tarcza 55x37 szerokość całości 126mm
tarcza 60x50 szerokość całości 130mm

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: