AVIZOR Enzyme - tabletki czyszczące

Indeks: Kos000114/AT

19,90 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Tabletki usuwające osady do miękkich i gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych.


Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Avizor Enzyme

Enzymatyczne tabletki, które dokładnie czyszcząi soczewki kontaktowe z nagromadzonych osadów białkowych. Aby wyeliminować osady białkowe z powierzchni soczewek, konwencjonalne roztwory czyszczące mogą okazać się niewystarczające. Dlatego właśnie raz w tygodniu zalecane jest przeprowadzenie dodatkowego czyszczenia enzymatycznego. Skuteczne działanie tabletek pozwala na dokładne usunięcie z powierzchni soczewki białek, tłuszczy nienasyconych i glikoprotein, które po gromadzą się na soczewce po całym dniu użytkowania. Avizor Enzyme sprawdzi się u wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych– zarówno miękkich, jak i twardych. Regularne stosowanie tabletek Avizor Enzyme pozwala utrzymać soczewki w dobrej kondycji i korzystnie wpływa na ich użytkowanie oraz jakość widzenia. Naturalny skład pozbawiony konserwantów, zapewnia bezpieczeństwo soczewek i naszych oczu. Jednocześnie tabletki są bezwzględne dla substancji organicznych nagromadzonych w trakcie noszenia kontaktów. Enzymy szybko i skutecznie rozkładają białka i osady i przywracają szkłom nieskazitelną czystość. Dzięki temu, że tabletki usuwają wszelkiego rodzaju organiczne zanieczyszczenia, poprawiają przejrzystość szkieł i tym samym jakość widzenia. Obraz jest wyraźny - bez szumów i refleksów.

Tabletki odbiałczające Avizor Enzyme świetnie sprawdzą się u osób, które pod koniec dnia odczuwają dyskomfort po całodniowym noszeniu soczewek. To również szybkie i łatwe rozwiązanie na czyszczenie soczewek kontaktowych - tygodniowy tryb stosowania nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu codziennie. Produkt sprawdzi się szczególnie podczas użytkowania soczewek dwutygodniowych i miesięcznych. Ekonomiczne opakowanie zapewnia cotygodniowe czyszczenie soczewek na okres prawie 3 miesięcy.

Wypróbuj Avizor Enzyme:

- bezpieczne dla wszystkich typów soczewek

- natychmiastowe działanie

- intensywne usuwanie organicznych zanieczyszczeń

- przedłużony okres stosowania tabletek

- naturalny skład oparty o działanie enzymów

Sposób użycia: Umyj ręce. Napełnij pojemniczek na soczewki świeżym płynem. Dodaj 1 tabletkę do każdej komory pojemniczka. Włóż soczewki do pojemniczka na całą noc (minimum 6 godzin). Rano dobrze wypłucz soczewki i pojemniczek solą fizjologiczną lub płynem do soczewek.

Data Ważności: 12 miesięcy od daty zakupu.

Kos000114/AT
2 Przedmioty

Opis

Marka
Enzyme
Opakowanie
10 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: