Płyn Progent (5 dawek)

Indeks: Prog5/AQ

Dostawa do 2 dni

62,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Progent – to intensywny środek czyszczący przeznaczony do wszystkich rodzajów sztywnych, gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych RGP.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Progent płyn intensywnie oczyszczający w ampułkach

Progent to intensywny środek czyszczący, który służy do sztywnych, gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych RGP. W ciągu zaledwie 5 minut usuwa bakterie, grzyby, wirusy oraz pierwotniaki acanthamoeba. Progent w ciągu 30 minut całkowicie odbiałcza oraz odtłuszcza soczewki, dzięki czemu korzystanie z Twoich soczewek kontaktowych będzie zdecydowanie bardziej komfortowe. PROGENT składa się z dwóch sterylnych związków: podchlorynu sodu (PROGENT A) i bromku potasu (PROGENT B). Po zmieszaniu składniki A i B powodują reakcję redukcji utleniania, która dezynfekuje i usuwa białka i zanieczyszczenia z soczewek.

Podczas korzystania z soczewek o długim okresie ważności, są one narażone na zanieczyszczenia, a także osady białkowe i lipidowe. Aby zapewnić sobie pełen komfort użytkowania, zaleca się regularne czyszczenie intensywnym płynem. Samo wykorzystanie płynu wielofunkcyjnego nie wystarczy, by w pełni pozbyć się wszelkich szkodliwych dla oczu bakterii, grzybów oraz wirusów. Podnieś jakość użytkowania soczewek kontaktowych, używając płynu Progent. Cały proces polega po prostu na moczeniu ich w mieszance przez zaledwie 30 minut. Silna i szybka dezynfekcja już w ciągu pięciu minut likwiduje wszystkie organizmy mogące zanieczyścić soczewki, w tym bakterie, pleśń, drożdżaki, wirusy oraz trofozoitom i cystom Ancanthamoeba.

Wypróbuj Progent:

- skuteczność przeciwwirusowa

- działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze

- krótki, 30-minutowy proces czyszczenia

- intensywna pielęgnacja sztywnych soczewek kontaktowych

Opakowanie zawiera 5 zabiegów czyszczących Menicon Progent (po pięć dawek leku Progent A i B × jedna fiolka Progent), jeden pojemnik na soczewki GP, zestaw startowy. Stosuj Progent raz w tygodniu, przez maksymalnie 30 minut - po zastosowaniu preparatu koniecznie opłucz soczewki płynem MeniCare Pure przed nałożeniem na oko! Zabieg stosuj średnio raz w tygodniu.

Progent jest produktem certyfikowanym - posiada certyfikat CE.

Skład:

Roztwór A: podchloryn sodu (NaClO 20,30mg), woda destylowana 5 ml/ampułkę

Roztwór B: bromek potasu (KBr 30,75 mg), woda destylowana 5 ml/ampułkę

Menicon
Prog5/AQ

Opis

Rodzaj soczewek
do soczewek twardych
Opakowanie
Progent A + B (po 5 ml)
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
5 jednorazowych porcji

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: