EYEYE 3-N-Zym - tabletki enzymatyczne

Indeks: Kos000059/AT

41,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Tabletki odbiałczające do miękkich i twardych soczewek kontaktowych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

EYEYE 3-N-Zym - tabletki enzymatyczne

Preparat w formie enzymatycznych tabletek, który dokładnie czyści soczewki kontaktowe z nagromadzonych osadów białkowych. Skuteczne działanie tabletek pozwala na skuteczne usunięcie z powierzchni soczewki białek, tłuszczy nienasyconych i glikoprotein, które po gromadzą się na soczewce po całym dniu użytkowania. EYEYE 3-N-Zym sprawdzi się u wszystkich użytkowników soczewek – miękkich, twardych, silikonowych i silikonowo-hydrożelowych. Regularne stosowanie tabletek EYEYE 3-N-Zym pozwala utrzymać soczewki w dobrej kondycji i korzystnie wpływa na ich użytkowanie oraz jakość widzenia. Naturalny skład oparty o innowacyjny enzym Subtilisin A, zapewnia bezpieczeństwo soczewek i oczu. Jednocześnie tabletki są bezwzględne dla substancji organicznych nagromadzonych w trakcie noszenia kontaktów. Enzymy szybko i skutecznie rozkładają białka i osady i przywracają szkłom nieskazitelną czystość.

Tabletki odbiałczające świetnie sprawdzą się u osób, które pod koniec dnia odczuwają dyskomfort po całodniowym noszeniu soczewek. To również szybkie i łatwe rozwiązanie na czyszczenie soczewek kontaktowych - EYEYE 3-N-Zym tygodniowy tryb stosowania nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu codziennie. Ekonomiczne opakowanie zapewnia cotygodniowe czyszczenie soczewek na okres prawie 3 miesięcy.

Wypróbuj Eyeye 3-N-Zym:

- bezpieczne dla wszystkich typów soczewek

- skuteczne usuwanie organicznych zanieczyszczeń

- skład oparty na enzymie Subtilisin A

- przedłużony okres stosowania tabletek

Sposób użycia: Stosowanie: ½ tabl. na 1 soczewkę. Tabletki należy stosować raz w tygodniu. Oczyszczanie enzymatyczne wymaga pozostawienia soczewek zanurzonych w roztworze na czas od 2 do 8 godzin. Soczewki nie mogą być zanurzone w roztworze dłużej niż 12 godzin. Przed założeniem, należy dokładnie opłukać soczewki uniwersalnym roztworem do pielęgnacji lub roztworem soli fizjologicznej. Nie używać roztworu ponownie

SKŁAD: Subtilisine A

OPAKOWANIE: 10 tabletek oraz ulotka w języku polskim.

Kos000059/AT

Opis

Marka
3-N-Zym
Opakowanie
10 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: