Okulary ochronne A + korekcja

Indeks: BS-961000

338,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Okulary ochronne tworzywowe z możliwością korekcji

  • Odpowiednie przy spawaniu, dmuchaniu szkła, przelewaniu płynów o dużych temperaturach i podczas pracy przy piecach hutniczych

                 

Rodzaj soczewek
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Okulary ochronne A z korekcją

Dobry wzrok to podstawa praktycznie każdego wykonywanego przez nas zawodu. Podczas pracy wymagającej dużej precyzji niezbędne jest także odpowiednie zabezpieczenie naszego wzroku. Odpryskujące opiłki metalu powstające podczas szlifowania mogą dostać się do oka, narażając na ryzyko jego uszkodzenia. Powstające przy pracy pyły mogą łatwo podrażnić naszą rogówkę. Gazy powstające podczas pracy z reaktywnymi substancjami chemicznymi drażnią nasz narząd wzroku. W każdej z tych sytuacji dobrze przylegające ochronne okulary z korekcją to zdecydowany must have!

Uniwersalne okulary ochronne wyposażone w zintegrowane, transparentne osłony po obu zewnętrznych stronach. Okulary są łatwe w dopasowaniu, dzięki zausznikom z metalowym wkładem oraz z otworem do taśmy okularowej. Okulary ochronne A posiadają bezbarwne soczewki utwardzone wykonane z poliwęglanu. Okulary ochronne przeznaczone do zakładania na okulary korekcyjne. Posiadają dwie powłoki zabezpieczające: AS – przed zadrapaniami oraz UV – przed promieniami ultrafioletowymi. Okulary zapewniają doskonałą osłonę i pole widzenia w połączeniu z wysokim poziomem ochrony przed uderzeniami. To doskonała ochrona naszych szkieł korekcyjnych podczas pracy oraz najlepszy możliwy komfort widzenia również podczas pracy w trudnych warunkach.

Odpowiednie odstępy (przestrzenie) przed okiem mają specjalne znaczenie przy następujących pracach:

- spawanie (z użyciem nasadki do spawania)

- dmuchanie szkła

- przelewaniu płynów o dużych temperaturach

- prace przy piecach hutniczych

Ogólne informacje dotyczące ochronnych okularów roboczych i ochronnych osłon na oczy:

1. Oznaczenie CE Powyższe okulary ochronne i osłony są sprawdzone według typu EN 166–168 i posiadają certyfikat CE. Odpowiada to PN-ENISO 12870 i dyrektywom 93/42/EWG oraz znakowaniu PH-ISO 9456: Beuth-Verlag GmbH, Burggrafenstraße 6 • D-10787 Berlin.

2.Oprawa z soczewkami planum Wyprodukowana zgodnie z dyrektywą 89/686/EWG i EN 166-168.

3. Absorpcja UV Wszystkie okulary ochronne i osłony ze szkłami poliwęglanowymi mają absorpcję UV od 99,5% do 370 nm. Zakres użytkowania: Szybki ochronne odpowiadają optycznej klasie 1 i dlatego też, nadają się do permanentnego użytku. Oprawy z zausznikami są certyfikowane do podstawowego użytkowania.

Socz utwardzone
1 Przedmioty

Opis

Materiał
Poliwęglan
Opakowanie
1 szt.

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: