Przyssawka DMV 45

Indeks: DMV45

58,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Przyssawka do komfortowego zakładania i zdejmowania twardych soczewek kontaktowych, wykonana z materiałów najwyższej jakości, amerykańskiej firmy DMV.

Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Jak zakładać soczewkę z przyssawką DMV 45?

Połóż soczewkę kontaktową na przyssawkę. Weź przyssawkę ściśnij pałeczkowatą część przyssawki, a stroną w kształcie dysku przyssij soczewkę kontaktową.. Palcem środkowym tej samej ręki odciągnij dolną powiekę w dół. Drugą ręką odciągnij górną powiekę w górę. Soczewkę na przyssawce delikatnie dostaw do rogówki. Po ułożeniu soczewki na rogówce, odsuń przyssawkę od oka.

Jak zdejmować soczewkę z przyssawką DMV 45?

Przed przystąpieniem do zdejmowania, upewnij się, że soczewka jest na rogówce. Weź przyssawkę między kciuk a palec wskazujący. Palcem środkowym tej samej ręki odciągnij dolną powiekę w dół. Drugą ręką odciągnij górną powiekę w górę. Przyssawkę delikatnie dostaw do soczewki kontaktowej i zdejmij ruchem odciągającym.

Przyssawka nie tylko ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewek kontaktowych, ale jest też produktem higienicznym, łatwym w codziennej pielęgnacji. Po użyciu wystarczy umyć ją ciepłą wodą z mydłem, dokładnie opłukać i pozostawić do wyschnięcia. Najlepiej po umyciu nie wycierać jej do sucha materiałowymi chusteczkami i ściereczkami, aby nie pozostawić na niej włókien materiałowych. Nawet najmniejsze włókna pozostawione na przyssawce mogą z łatwością przenieść się na soczewkę, a utrudni jej użytkowanie i komfortowe noszenie. Wodę z mydłem można również zastąpić roztworem soli fizjologicznej. Przyssawka wykonana została z naturalnej gumy – w 100% bezpiecznej dla oka. Przechowywanie przyssawki ułatwia dołączony do opakowania przeźroczysty pojemniczek.

Ostrzeżenie:

Przyssawka DMV 45 przechowuj zawsze w miejscu niedostępnym dla dzieci. Połknięcie produktu może spowodować zadławienie. Nie przykładaj przyssawki bezpośrednio do powierzchni oka i stosuj wyłącznie na zdrowej rogówce. Zachowuj również opisane powyżej zasady higieny, aby nie narażać oka na kontakt z drobnoustrojami.

DMV
DMV45

Opis

Konstrukcja
Przyssawka skośna bez dziurki

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: