Przyssawka DMV Classic

Indeks: DMVClassic

57,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Przyssawka do komfortowego zakładania i zdejmowania twardych soczewek kontaktowych, wykonana z materiałów najwyższej jakości, amerykańskiej firmy DMV.

Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Przyssawka DMV Classic

Przyssawka do soczewek, amerykańskiej renomowanej firmy DMV. Produkt przysłuży się głównie użytkownikom twardych / sztywnych soczewek kontaktowych. Dzięki przyssawce DMV Classic z łatwością zdejmiesz i założysz soczewkę w komfortowy sposób i bez dodatkowych problemów..

Jak zakładać soczewkę z przyssawką DMV Classic? Połóż soczewkę kontaktową na przyssawkę. Weź przyssawkę między kciuk a palec wskazujący. Palcem środkowym tej samej ręki odciągnij dolną powiekę w dół. Drugą ręką odciągnij górną powiekę w górę. Soczewkę na przyssawce delikatnie dostaw do rogówki. Po ułożeniu soczewki na rogówce, odsuń przyssawkę od oka. Jak zdejmować soczewkę z przyssawką DMV Classic? Przed przystąpieniem do zdejmowania, upewnij się, że soczewka jest na rogówce. Weź przyssawkę między kciuk a palec wskazujący. Palcem środkowym tej samej ręki odciągnij dolną powiekę w dół. Drugą ręką odciągnij górną powiekę w górę. Przyssawkę delikatnie dostaw do soczewki kontaktowej i zdejmij ruchem odciągającym.

Przyssawka nie tylko ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewek kontaktowych, ale jest też produktem higienicznym, łatwym w codziennej pielęgnacji. Po użyciu wystarczy umyć ją ciepłą wodą z mydłem, dokładnie opłukać i pozostawić do wyschnięcia. Najlepiej po umyciu nie wycierać jej do sucha materiałowymi chusteczkami i ściereczkami, aby nie pozostawić na niej włókien materiałowych. Nawet najmniejsze włókna pozostawione na przyssawce mogą z łatwością przenieść się na soczewkę, a utrudni jej użytkowanie i komfortowe noszenie.

Przyssawka wykonana została z bezpiecznych materiałów, a jej przechowywanie ułatwia dołączony do opakowania przeźroczysty pojemniczek.

Ostrzeżenie:

Przyssawka DMV Classic przechowuj zawsze w miejscu niedostępnym dla dzieci. Połknięcie produktu może spowodować zadławienie. Nie przykładaj przyssawki bezpośrednio do powierzchni oka i stosuj wyłącznie na zdrowej rogówce. Zachowuj również opisane powyżej zasady higieny, aby nie narażać oka na kontakt z drobnoustrojami.

DMV
DMVClassic
5 Przedmioty

Opis

Konstrukcja
Przyssawka z dziurką

Produkty w tej samej kategorii: