Ortopad Junior biały (do 2 lat)

Indeks: US70021/MA

Dostawa w ciągu 1-2 dni

59,90 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Hipoalergiczne i oddychające przysłony zezowe. Niezwykle przydatne przy leczeniu zeza, niedowidzenia oraz podwójnego widzenia.

Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Ortopad Junior biały

Plastry Ortopad Junior to przysłony na oko przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Produkt włoskiej produkcji stosowany jest w leczeniu niedowidzenia, podwójnego widzenia oraz zeza. Plaster zapewnia maksymalne odcięcie światła, co dodatkowo wspomaga zalecaną terapię oka dziecka. Konstrukcja obturatora gwarantuje bezbolesne usunięcia plastra na koniec dnia, bez odparzeń, podrażnień i zaczerwienień wokół oka. Hipoalergiczny materiał z włókniny bambusowej zapewnia odpowiedni dopływ tlenu, dzięki czemu skóra wokół oka oddycha.

Plastry Ortopad Junior doskonale sprawdzą się podczas dłuższego stosowania oraz noszenia przez cały dzień. Odpowiednio dobrany rozmiar i noszenie plastrów zgodnie z zaleceniami zapewni postępy w terapii. Plastry Junior w kolorze białym są uniwersalnym rozwiązaniem dla chłopców i dziewczynek w wieku do 2 lat.

Wybierz Ortopad Junior:

- hipoalergiczny materiał z włókniny bambusowej

- włoski producent Master Aid Pietrasanta Pharma

- rekomendowane dla dziewczynek i chłopców w wieku do 2 lat

- uniwersalny kolor

- 50 sztuk plastrów w jednym opakowaniu

- każdy plaster zapakowany jest oddzielnie

Opakowanie zawiera 50 plastrów Ortopad dostosowanych do wymagań dzieci. Każdy plaster jest pakowany w osobne opakowanie i odpowiednio zabezpieczony. Każdy plaster OrtopadJunior został wykonany w wymiarach 67mm x 50 mm.

Dopasuj odpowiedni rozmiar: Podczas wyboru plastrów Ortopad ważny jest nie tylko wiek dziecka ale również wymiary samych plastrów. Wielkość plastra powinna być dobrana tak, aby jego górna część przylepiona była nieco powyżej brwi dziecka. Zbyt mały plaster może powodować spory dyskomfort podczas noszenia oraz problemy z zamykaniem i otwieraniem zaklejonego oka. Poniżej przedstawiamy różne warianty wraz z plastrami przedstawionymi powyżej. Jeżeli plastry JUNIOR okażą się nieodpowiednie, pozostałe rozmiary również są dostępne na naszym sklepie.

Ortopad JUNIOR (67 mm x 50 mm): dla dzieci od 0 do 2 lat

Ortopad MEDIUM (76 mm x 54 mm): dla dzieci od 2 do 4 lat

Ortopad REGULAR (85 mm x 59 mm): dla dzieci od 4 lat

US70021/MA

Opis

Opatrunki na oko - rozmiar
67x50 mm (zalecane dla dzieci do 2 roku życia)
Opakowanie
50 szt.

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: