Ortopad Medium dla chłopca od 2 do 4 lat

Indeks: US70235/MA

Dostawa w ciągu 1-2 dni

79,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Hipoalergiczne i oddychające przysłony- niezwykle przydatne podczas leczeniu zeza, niedowidzenia oraz podwójnego widzenia.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 76,00 zł Do 6,00 zł
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Ortopad Boy Medium

Plastry Ortopad Boy Medium to przydatny produkt stosowany w leczeniu niedowidzenia, podwójnego widzenia oraz zeza. Plaster zapewnia maksymalne odcięcie światła, co dodatkowo wspomaga zalecaną terapię oka dziecka. Konstrukcja obturatora gwarantuje bezbolesne usunięcia plastra na koniec dnia, bez odparzeń, podrażnień i zaczerwienień wokół oka. Hipoalergiczny materiał z włókniny bambusowej zapewnia odpowiedni dopływ tlenu, dzięki czemu skóra wokół oka oddycha.

Plastry Ortopad Boy Medium doskonale sprawdzą się podczas dłuższego stosowania oraz noszenia przez cały dzień. Odpowiednio dobrany rozmiar i noszenie plastrów zgodnie z zaleceniami zapewni postępy w terapii. Plastry Ortopad Boy to również komfortowe i ciekawe rozwiązanie dla dziecka w wieku przedszkolnym.

Wypróbuj plastry Ortopad Boy Medium:

- hipoalergiczny materiał z włókniny bambusowej

- włoski producent Master Aid Pietrasanta Pharma

- rekomendowane dla chłopców w wieku od 2 do 4 lat

- kolorowe wzory dopasowane do wieku dziecka

- 50 sztuk plastrów w jednym opakowaniu

- każdy plaster zapakowany jest oddzielnie

Dopasuj odpowiedni rozmiar: Podczas wyboru plastrów Ortopad Boy ważny jest nie tylko wiek dziecka ale również wymiary samych plastrów. Wielkość plastra powinna być dobrana tak, aby jego górna część przylepiona była nieco powyżej brwi dziecka. Zbyt mały plaster może powodować spory dyskomfort podczas noszenia oraz problemy z zamykaniem i otwieraniem zaklejonego oka. Poniżej przedstawiamy różne warianty wraz z plastrami przedstawionymi powyżej. Jeżeli plastry MEDIUM okażą się nieodpowiednie, pozostałe rozmiary również są dostępne na naszym sklepie.

Opakowanie zawiera 50 plastrów Ortopad Boy Medium z kolorowymi nadrukami, dostosowanymi do wymagań dzieci. Każdy plaster jest pakowany w osobne opakowanie i odpowiednio zabezpieczony.

Ortopad Boy JUNIOR (67 mm x 50 mm): dla dzieci od 0 do 2 lat

Ortopad Boy MEDIUM (76 mm x 54 mm): dla dzieci od 2 do 4 lat

Ortopad Boy REGULAR (85 mm x 59 mm): dla dzieci od 4 lat

US70235/MA
6 Przedmioty

Opis

Opatrunki na oko - rozmiar
76x54 mm (dla dzieci od 2 do 4/5 roku życia)
Opakowanie
50 szt.

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: