Ortopad Regular Soft dla chłopca od 4 lat

Indeks: IN73524/MA

Dostawa w ciągu 1-2 dni

79,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

50 hipoalergicznych plastrów pomocnych w leczeniu zeza, niedowidzenia i podwójnego widzenia. 

Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Ortopad Soft Boys Regular

Plastry Ortopad Soft Boys Regular to praktyczne przesłony dla chłopców w wieku przedszkolnym. Plastry stosowane są w leczeniu niedowidzenia, podwójnego widzenia oraz zeza. Plastry zapewniają maksymalne odcięcie światła zewnętrznego, co dodatkowo wspomaga zalecaną terapię oka dziecka. Specjalna konstrukcja obturatora gwarantuje bezbolesne usunięcia plastra na koniec dnia, bez odparzeń i zaczerwienień wokół oka. Plastry wykonane zostały ze specjalnego, klinicznie testowanego i „oddychającego” materiału, który zapewnia maksymalne „odcięcie” światła.

Plastry Ortopad Soft Boys Regular doskonale sprawdzą się podczas dłuższego stosowania oraz noszenia przez cały dzień. Odpowiednio dobrany rozmiar i noszenie plastrów zgodnie z zaleceniami zapewni postępy w terapii. Plastry Ortopad Soft Boys Regular to również komfortowe i ciekawe rozwiązanie dla dziewczynki w wieku przedszkolnym.

Wybierz Ortopad Soft Boys Regular:

- hipoalergiczny materiał z włókniny bambusowej  

- rekomendowane dla chłopców w wieku powyżej 4 lat

- kolorowe wzory dopasowane do wieku chłopców

- odpowiednie dla dzieci o bardzo wrażliwej skórze

- każdy plaster został zapakowany indywidualnie

Opakowanie zawiera 50 plastrów Ortopad z kolorowymi nadrukami, dostosowanymi do wymagań dzieci. Każdy plaster jest pakowany w osobne opakowanie i odpowiednio zabezpieczony. Przesłona została wykonana w wymiarach 85mm x 59 mm. Dopasuj odpowiedni rozmiar: Podczas wyboru plastrów Ortopad Soft Boys Regular ważny jest nie tylko wiek dziecka ale również wymiary samych plastrów. Wielkość plastra powinna być dobrana tak, aby jego górna część przylepiona była nieco powyżej brwi dziecka. Zbyt mały plaster może powodować spory dyskomfort podczas noszenia oraz problemy z zamykaniem i otwieraniem zaklejonego oka. Poniżej przedstawiamy różne warianty wraz z plastrami przedstawionymi powyżej. Jeżeli plastry REGULAR okażą się nieodpowiednie, pozostałe rozmiary również są dostępne na naszym sklepie.

Ortopad Soft Boys JUNIOR (67 mm x 50 mm): dla dzieci od 0 do 2 lat

Ortopad Soft Boys MEDIUM (76 mm x 54 mm): dla dzieci od 2 do 4 lat

Ortopad Soft Boys REGULAR (85 mm x 59 mm): dla dzieci od 4 lat

IN73524/MA
3 Przedmioty

Opis

Opatrunki na oko - rozmiar
85x59 mm (zalecane dla dzieci powyżej 4/5 lat)
Opakowanie
50 szt.

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: