Płyn antymgłowy Chemax 2

Indeks: Chemax2

Dostawa do 2 dni

19,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Uniwersalny płyn do zabezpieczenia okularów przed zaparowaniem.

Pojemność
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 3.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Chemax 2

Firma Chemax to topowy producent środków przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji okularów i powłok szkieł okularowych. Zielony płyn Chemax doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami powstającymi na okularach w trakcie ich codziennego noszenia. Specjalna formuła pozostawia na powierzchni szkieł okularowych niewidzialną mikropowłokę. Jednocześnie płyn Chemax, dzięki temu, że absorbuje cząsteczki pary wodnej zapobiega zaparowywaniu okularów.

Aby w pełni wykorzystać właściwości i działanie zielonego płynu Chemax należy używać go razem ze ściereczką z mikrowłókna. Dzięki temu efekt ochrony przez zaparowywaniem utrzyma się dużo dłużej, niż podczas użycia standardowej ściereczki z innego materiału. Regularne stosowanie zielonego płynu czyszczącego Chemax jest najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą pielęgnacji okularów. Szkła naszych okularów najczęściej wytwarzane są z tworzywa o nazwie CR39 i pokrywane są szeregiem równych powłok. Jednak nawet te najtwardsze (oleofobowe) nie są wieczne i często czyszcząc je w niewłaściwy sposób możemy je uszkodzić. Mikrozarysowań na szkłach nie widać na pierwszy rzut oka, później natomiast znacząco utrudnia to komfort użytkowania i może prowadzić do konieczności wymiany okularów. Warto więc od początku zadbać o pielęgnację szkieł z płynem Chemax i nie narażać się na niepotrzebne koszty. Płyn Chemax posiada znak CE oraz atesty Państwowego Zakładu Higieny. Produkt nie zawiera alkoholu ani innych agresywnych substancji, które mogłyby uszkodzić powierzchnię szkieł okularowych.

Wypróbuj płyn Chemax 2:

- soczewek okularowych jednoogniskowych, progresywnych, fotochromowych, przeciwsłonecznych, polaryzacyjnych

- szkieł obiektywów fotograficznych

- gogli narciarskich i lornetek

- okularów do pływania i masek nurkowych

- wyświetlaczy LED/LCD i monitorów

Sposób użycia : Zdejmij okulary i spryskaj szkła preparatem Chemax. Następnie przetrzyj dokładnie okulary miękką szmatką – najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofazy. 

Chemax2
8 Przedmioty

Opis

Pojemność
25 ml
125 ml
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: