Płyn czyszczący Zeiss (240 ml)

Indeks: Zeiss240

36,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Płyn do delikatnej pielęgnacji powierzchni optycznych, tj. soczewki okularowe, obiektywy, ekrany...

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
3 34,00 zł Do 6,00 zł
5 33,00 zł Do 15,00 zł
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Płyn Zeiss

Płyn do czyszczenia, wiodącej marki Zeiss, to preparat przeznaczony dokładnego i bezpiecznego czyszczenia powierzchni optycznych. W jego skład wchodzi mieszanka dwóch substancji aktywnych wykorzystywanych w czyszczeniu urządzeń medycznych, bez sztucznych aromatów i agresywnych substancji myjących. Po zastosowaniu na powierzchni płyn szybko odparowuje, a dzięki właściwościom antystatycznym nasze szkła na dłużej pozostają czyste.

Niewłaściwe czyszczenie soczewek okularowych, z czasem może powodować powstawanie na ich powierzchni mikrozarysowań, których początkowo nie widać gołym okiem. Regularne stosowanie płynu Zeiss pozwala na utrzymanie soczewek w dobrej kondycji, bez smug i śladów. Efekt idealnie czystych szkieł uzyskasz stosując jednocześnie płyn oraz ściereczkę z mikrofibry od Zeiss. Odpowiednie czyszczenie okularów za pomocą produktów Zeiss ułatwia ich zabezpieczenie przez rysami i przedłuża żywotność szkieł, dzięki czemu mogą Ci one służyć przez długie lata. Płyn w szczególności polecany jest do czyszczenia powierzchni szkieł z powłoką antyrefleksyjną.

Wypróbuj Płyn Zeiss:

- szkieł okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych

- szkieł obiektywów fotograficznych

- ekranów urządzeń elektrycznych (monitor, telefon, telewizor)

Sposób użycia :

Aby dokładnie wyczyścić powierzchnie optyczną spryskaj ściereczkę z mikrofibry płynem Zeiss. Następnie okrężnymi ruchami delikatnie przetrzyj szkła z obu stron

Zawartość opakowania: 240 ml płynu w butelce.

Polecamy również inne zestawy do czyszczenia okularów od Zeiss. W naszym sklepie dostępna jest również alternatywa dla płynu – nawilżane chusteczki Zeiss, które również świetnie sprawdzą się w codziennych sytuacjach!

Zeiss240
18 Przedmioty

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: