Płyn czyszczący Chemax 3

Indeks: Chemax3

Dostawa do 2 dni

8,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Uniwersalny płyn do czyszczenia okularów oraz szkieł z powłoką antyrefleksyjną. 

Pojemność
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Płyn czyszczący - Chemax 3

Firma Chemax to topowy producent środków przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji okularów i wszystkich powłok szkieł okularowych. Pomarańczowy płyn Chemax 3 doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami powstającymi na okularach z powłoką antyrefleksyjną. Specjalna formuła pozostawia na powierzchni szkieł okularowych niewidzialną mikropowłokę. Pomarańczowy Chemax można również stosować do zwykłych szkieł, jednak to szkła z powłoką antyrefleksyjną są najtrudniejsze do wyczszczenia. Zazwyczaj pozostają na nich trudne do usunięcia, nieestetyczne smugi. Chemax 3 czyści takie szkła lepiej, niż jakikolwiek inny środek.

Aby w pełni wykorzystać właściwości i działanie pomarańczowego płynu Chemax należy używać go razem ze ściereczką z mikrowłókna. Dzięki temu efekt ochrony szkieł utrzyma się dużo dłużej, niż podczas użycia standardowej ściereczki z innego materiału. Regularne stosowanie pomarańczowego płynu czyszczącego Chemax jest najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą pielęgnacji okularów. Szkła naszych okularów najczęściej wytwarzane są z tworzywa o nazwie CR39 i pokrywane są szeregiem równych powłok. Jednak nawet te najtwardsze (oleofobowe) nie są wieczne i często czyszcząc je w niewłaściwy sposób możemy je uszkodzić. Mikrozarysowań na szkłach nie widać na pierwszy rzut oka, później natomiast znacząco utrudnia to komfort użytkowania i może prowadzić do konieczności wymiany okularów. Warto więc od początku zadbać o pielęgnację szkieł z płynem Chemax i nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Wypróbuj płyn Chemax 3:

- soczewek okularowych jednoogniskowych, progresywnych, fotochromowych, przeciwsłonecznych, polaryzacyjnych

- szkieł z powłoką antyrefleksyjną

- szkieł obiektywów fotograficznych

- gogli narciarskich i lornetek

- okularów do pływania i masek nurkowych

- wyświetlaczy LED/LCD i monitorów

Płyn czyszczący Chemax 3 posiada znak CE oraz atesty Państwowego Zakładu Higieny. Produkt nie zawiera alkoholu ani innych agresywnych substancji, które mogłyby uszkodzić powierzchnię szkieł okularowych.

Sposób użycia: Zdejmij okulary i spryskaj szkła preparatem Chemax 3. Następnie przetrzyj okulary miękką szmatką – najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofazy.

Chemax3
3 Przedmioty

Opis

Pojemność
25 ml
125 + 25 ml
125 ml
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: