Opaska elastyczna z szybkim wyzwalaczem

Indeks: BS-0516/OP

14,00 zł
Brutto
  • Czarna opaska elastyczna z szybkim wyzwalaczem oraz regulacją.
Ilość
czas oczekiwania 10 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Opaska elastyczna z szybkim wyzwalaczem

Czarna elastyczna opaska do okularów z szybkim wyzwalaczem. Wysoka jakość elastyczna opaska z szybkim wyzwalaczem świetnie sprawdza się przy większości opraw okularowych. Regulowana długość opaski, stabilizuje okulary i chroni je przed upadkiem. Opaska jest luźna i przyjemna w dotyku, a za sprawą wysokiej jakości materiałów i trwałych kolorów, jest również odporna na zabrudzenia.

Opaska sportowa do okularów jest bardzo lekka i łatwa w utrzymaniu czystości. Z powodzeniem zamontujesz ją w większości okularów dostępnym na rynku. Trwała i stabilna konstrukcja trzyma okulary i nie pozwala im się wysunąć. Opaska dodatkowo wyposażona jest w szybki wyzwalacz, który ułatwi codzienne korzystanie z produktu. Opaska doskonale sprawdzi się również w słoneczne letnie dni, kiedy podczas aktywności niezbędne są okulary przeciwsłoneczne. Uprawiaj dowolny sport bez obaw o uszkodzenie lub zgubienie okularów! Kiedy zajdzie taka potrzeba – upierz ją ręcznie używając delikatnego detergentu i ciepłej wody.

Podczas korzystania z okularów należy szczególnie dbać o ich czystość i bezpieczeństwo. Opaska to obok odpowiednich środków do czyszczenia okularów kolejny produkt, który pozwoli Ci zaoszczędzić na wymianie szkieł, czy opraw. Szczególnie polecana jest osobom aktywnym, które nie noszą soczewek – wtedy w przypadku uprawiania sportów stabilne okulary do podstawa i bezpieczeństwo Twojego wzroku.

  • Regulacja od 25 do 28 cm
  • Szerokość: 10 mm
  • Długość: 25-28 cm
  • Przeznaczenie: ochrona przed upadkiem i trzymanie oprawy
  • Materiał: elastyczna gumka

BS-0516/OP

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: