Etui wsuwane

Indeks: 102003/AX

Dostawa w ciągu 2 dni

49,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Etui na okulary z kolekcji Etuica w trzech kolorach do wyboru.

Kolor
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Etui 133

Etui na okulary renomowanej polskiej marki, która od lat tworzy najwyższej jakości futerały. Wszystkie oferowane przez firmę produkty są wysoce funkcjonalne, praktyczne i wytrzymałe. Etui z kolekcji Etuica to proste i jednocześnie odważne rozwiązania dla standardowych futerałów na okulary.

 Etui jest bardzo funkcjonalne i lekkie a dodatkowo bardzo estetyczne i łatwe w czyszczeniu. To doskonałe uzupełnienie akcesoriów okularowych i gwarancja bezpiecznego przechowywania okularów. Etui doskonale sprawdzi się też w podróży, czy torebce, a okulary będą w pełni chronione przez zarysowaniami i uszkodzeniami opraw. Taki dodatek, poza funkcją praktyczną, to także idealna i modna ozdoba!

Postaw na etui z kolekcji Etuica:

- ochrona szkieł okularowych przed zarysowaniami i mikrouszkodzeniami

- ochrona opraw przez złamaniem lub uszkodzeniem

- ekologiczne materiały

- przyjazny środowisku proces produkcji

- bezpieczne przechowywanie okularów

- modny i stylowy dodatek

Pamiętaj, że etui to wręcz niezbędny produkt dla użytkowników standardowych okularów. Warto zaopatrzyć się w dobrej jakości pokrowiec, aby przedłużyć och żywotność i jednocześnie zaoszczędzić na zakupie nowych szkieł okularowych, czy opraw. Nawet delikatne odkładanie okularów na półkę, czy biurko naraża je na przypadkowe uszkodzenia, zapylenie, czy zakurzenie. Najbardziej wrażliwą częścią okularów są szkła, które bardzo łatwo zarysować. Początkowo mikrozarysowania są dla nas niewidoczne gołym okiem, ale z czasem odbierają nam komfort noszenia okularów i utrudniają właściwą korekcję wzroku. Dlatego tak ważne jest, aby razem z zakupem nowych okularów, czy wymianą opraw lub szkieł zaopatrzyć się w dobre jakościowo etui. To inwestycja, która zachowan nasze okulary w idealnym stanie i pozwoli zaoszczędzić w przyszłości.

Wymiary zewnętrzne: 163 mm x 56 mm x 38 mm.

Rodzaj zapięcia: magnetyczne

102003 c3/AX
1 Przedmioty

Opis

Konstrukcja
zamknięcie magnetyczne
Materiał
Poliuretan

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: