Zestaw czyszczący Zeiss

Indeks: ZestawZeiss

Dostawa w ciągu 1-2 dni

19,70 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Delikatna pielęgnacja z efektem antystatycznym. Dla dokładnego czyszczenia na co dzień.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
3 18,12 zł Do 4,73 zł
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Zestaw Czyszczący Zeiss

Często aby wyczyścić okulary sięgamy z rozpędu po zwykłe chusteczki, czy rękawów ubrań, co wcale nie służy naszym soczewkom okularowym. Równie szybko i łatwo wyczyścisz swoje okulary dzięki produktom od Zeiss! Praktyczny zestaw produktów czyszczących Zeiss zawiera 30 ml płynu czyszczącego oraz jedną chusteczkę z mikrofibry, które w prosty sposób poradzą sobie z zabrudzeniami na okularach, jednocześnie nie pozostawiając smug i śladów. Wygodny płyn w sprayu Zeiss nie zawiera agresywnych substancji czyszczących, które mogłyby w jakikolwiek sposób uszkodzić powłokę szkieł okularowych lub innych powierzchni optycznych. Użycie dołączonej ściereczki, gwarantuje z kolei dokładne czyszczenie i dłuższą żywotność okularów. Firma Zeiss zadbała o to, żeby zestaw był praktycznie zapakowany, dlatego świetnie sprawdzi się nawet w małej damskiej torebce, czy podczas podróży. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybki sposób na czyszczenie okularów będzie zawsze pod ręką.

Wypróbuj zestaw Zeiss do:

  • - szkieł okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych
  • - szkieł obiektywów fotograficznych
  • - ekranów urządzeń elektrycznych (monitor, telefon, telewizor)

Sposób użycia:

W celu dokładnego wyczyszczenia soczewek okularowych rozpyl spray na powierzchnię szkieł z obu stron. Następnie użyj dołączonej do zestawu ściereczki z mikrofibry i wytrzyj okulary do sucha. Płyn Zeiss można rozpylić również bezpośrednio na ściereczkę i zwilżoną częścią materiału przetrzeć okulary.

Ściereczki zalecane są jedynie do usuwania z okularów zabrudzeń i osadów – nie służą jednak do usuwania zarysowań i małych uszkodzeń. Jednak odpowiednie czyszczenie okularów za pomocą produktów Zeiss ułatwia ich zabezpieczenie przez rysami i przedłuża żywotność szkieł, dzięki czemu mogą Ci one służyć przez długie lata.

Polecamy również inne zestawy do czyszczenia okularów od Zeiss. W naszym sklepie dostępna jest również alternatywa dla ściereczki i sprayu  - nawilżane chusteczki do soczewek, które również świetnie się sprawdzą!

ZestawZeiss
45 Przedmioty

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: