Chusteczki nawilżone Zeiss

Indeks: Chust-Zeiss-30

Dostawa w ciągu 1-2 dni

18,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Delikatna pielęgnacja z efektem antystatycznym dla dokładnego czyszczenia na co dzień.

Ilość w opakowaniu

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
3 17,00 zł Do 3,00 zł
6 16,50 zł Do 9,00 zł
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Chusteczki nawilżone Zeiss

Jednorazowe chusteczki nawilżone Zeiss to idealne rozwiązanie na szybkie i proste czyszczenie okularów z codziennych zabrudzeń. Chusteczki Zeiss dzięki swojej wyjątkowo drobne strukturze zapewniają bardzo łagodne czyszczenie soczewek okularowych. Sprawdzą się nawet w przypadku szkieł pokrytych zaawansowanymi powłokami (np. DuraVision® Platinum). Płyn, którym nasączone są jednorazowe chusteczki Zeiss to mieszanka dwóch substancji aktywnych wykorzystywanych w czyszczeniu urządzeń medycznych, bez sztucznych aromatów i agresywnych substancji myjących. Niewłaściwe czyszczenie soczewek okularowych, z czasem może powodować powstawanie na ich powierzchni mikrozarysowań, których początkowo nie widać gołym okiem. Regularne stosowanie chusteczek Zeiss pozwala na utrzymanie soczewek w dobrej kondycji, bez smug i śladów. Ściereczki zalecane są jedynie do usuwania z okularów zabrudzeń i osadów – nie służą jednak do usuwania zarysowań i małych uszkodzeń. Jednak odpowiednie czyszczenie okularów za pomocą produktów Zeiss ułatwia ich zabezpieczenie przez rysami i przedłuża żywotność szkieł, dzięki czemu mogą Ci one służyć przez długie lata.

Wypróbuj chusteczki Zeiss:

  •  - szkieł okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych
  • -  szkieł obiektywów fotograficznych
  • -  ekranów urządzeń elektrycznych (monitor, telefon, telewizor)

Sposób użycia chusteczek nawilżonych Zeiss:

W celu dokładnego wyczyszczenia soczewek okularowych lub innych obiektów optycznych, delikatnie wyjmij chusteczkę z opakowania i przyłóż do zabrudzonej powierzchni. Następnie używając okrężnych ruchów przetrzyj zanieczyszczoną powierzchnię. Po upływie 10 sekund czyszczona powierzchnia jest czysta i sucha. Pamiętaj, aby używać tylko wilgotnych chusteczek.

Polecamy również inne zestawy do czyszczenia okularów od Zeiss. W naszym sklepie dostępna jest również alternatywa dla nawilżanych chusteczek – ściereczka z mikrofibry i spray do czyszczenia, które również świetnie się sprawdzą w codziennych sytuacjach!

Zeiss30p
9 Przedmioty

Produkty w tej samej kategorii: