Boston Simplus®

Indeks: BostonSimplus

Dostawa w ciągu 2 dni

37,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji sztywnych (twardych), gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Boston Simplus®

Boston Simplus® to płyn od cenionego producenta Bausch&Lomb, przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji soczewek twardych. Skład płynu uzupełniony jest o dodatkowe substancje nawilżające i czyszczące. Dzięki temu preparat skutecznie dba o nasze soczewki przywracając im początkową wilgotność. Płyn doskonale radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń środowiskowych, takich jak kurz, osady białkowe, czy bakterie i grzyby. Multipolimer zawarty w płynie otula soczewkę zwiększając komfort zaraz po założeniu. Po użyciu płynu Boston Simplus® soczewki są zdezynfekowane i gotowe do bezpiecznego i wygodnego użytkowania. Produkt dzięki substancjom konserwującym doskonale sprawdza się podczas dłuższego przechowywania soczewek kontaktowych. antybakteryjny pojemnik na soczewki, dołączony do zestawu umożliwia ich przechowywanie w bezpiecznych warunkach. 

Płyn pielęgnacyjny Boston Simplus® od momentu otwarcia może być stosowany nawet okres 6 miesięcy, co z powodzeniem pozwala zużyć płyn do końca. W celu wyczyszczenia soczewek kontaktowych nie ma potrzeby ich pocierania. Wystarczy umieścić je w przeznaczonym do tego pojemniczku, wypełnionym płynem Boston Simplus®. Pamiętaj, aby soczewki nie wystawały ponad poziom płynu. Produkt jest odpowiedzią firmy Bausch&Lomb na potrzeby użytkowników soczewek twardych i jest jednym z niewielu produktów tego typu. Dodatkowo za wyborem produktu przemawia fakt, że jest to środek dezynfekujący i pielęgnujący jednocześnie. Dzięki temu nie musimy czekać aż 6 godzin na zakończenie procesu czyszczenia, tak, jak wymagają tego jednostopniowe płyny czyszczące do soczewek.

Wypróbuj płyn Boston Simplus®:

- przeznaczony do twardych soczewek kontaktowych

- dodatkowa formuła nawilżająca

- dokładne czyszczenie bez pocierania

- udoskonalony skład bez konserwantów

Płyn czyszczący Boston Simplus® nadaje się do użytku przez okres 6 miesięcy od otwarcia. Składniki: poloxamina, hydroxyalkyphosphonate, sodium borate, hydroxypropylmethyl cellulose, boric acid, sodium chloride, polyaminopropyl biguanide (0.0005%), Gluconale (0.003%).

BostonSimplus
11 Przedmioty

Opis

Marka
Boston
Rodzaj soczewek
do soczewek twardych
Pojemność
120 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Ważność po otwarciu
90 dni
Konserwanty
Zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: