Obturator na okulary

Indeks: ObturatorStand

Dostawa w ciągu 1-2 dni

23,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Obturator z hipoalergicznego i elastycznego tworzywa sztucznego - jest łatwy do dopasowania. 

Wielkość
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

W naszym sklepie znajdziesz obturatory na okulary, które pomogą w leczeniu niedowidzenia, podwójnego widzenia oraz zeza u dzieci. Metoda lecenia za pomocą obturatora polega na wzmacnianiu słabszego oka dziecka poprzez zasłonięcie zdrowego oka. Obturator polecany jest także w czasie rekonwalescencji po przeprowadzonych wcześniej zabiegach okulistycznych. Obturator to jedna z alternatyw dla opaski na oko i plastrów okulistycznych.

W naszym asortymencie oferujemy obturatory z hipoalergicznego i elastycznego tworzywa sztucznego. Obturator jest całkowicie bezpieczny i nie doprowadzi do odparzenia skóry wokół oczu. Produkt ten wykonany jest z silikonu, dzięki czemu można go łatwo przytwierdzić do okularów oraz łatwo utrzymać w czystości. Obturator doskonale ochroni oczy dziecka przed promieniami słonecznymi i światłem.

Obturatory na oko

Przesłonka na oko powinna zakrywać całą powierzchnię soczewki okularowej, aby umożliwić pracę odpowiednim mięśniom oka. Doskonale dopasuje się do każdego oka. Można go z łatwością przycinać według indywidualnych potrzeb. Obturator doskonale sprawdzi się także u dzieci z bardzo wrażliwą cerą. Oferujemy obturatory w dwóch rozmiarach:

  •  - mały (55mm/45mm),
  •  - duży (75mm/50mm).

Przesłona tego typu mocowana jest na wewnętrznej powierzchni soczewki okularowej. Oferujemy m.in. cieliste obturatory, które są niezwykle komfortowe i bezpieczne. Obturator jest certyfikowanym wyrobem medycznym. Wszystkie nasze produkty dostarczane są od autoryzowanych producentów. Zapraszamy do kontaktu!

ObturatorStand-Duży
11 Przedmioty

Opis

Opakowanie
1 szt.
Wymiary
55 x 40 mm - M
75 x 50 mm - D

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: