Blink® intensive

Indeks: Blink-intensive

31,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Krople do oczu łagodzące objawy suchego oka. 

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 4 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Blink® Intensive

Krople Blink® Intensive od Johnson&Johnson  zostały stworzone dla osób zmagających się z problemami tzw. „suchego oka”. Problem ten może pojawiać się z wiekiem lub podczas stosowanie niektórych leków, które zmieniają skład łez, sprawiając utratę wody na powierzchni oka i zwiększając stężenie soli we łzach. Specjalny skład oparty na Politlenku etylenu 400 zapewnia ukojenie oraz ochronę zmęczonym i wysuszonym oczom. Optymalnie dostosowana lepkość kropli gwarantuje uzyskanie długotrwałego efektu nawilżenia, nie zaburzając jednocześnie ostrości widzenia. Krople Blink® Intensive zawierają bezpieczny dla oka środek konserwujący OcuPure®, który w trakcie użycia na powierzchni oka rozpada się na naturalnie występujące we łzach, wodę i chlorek sodu

Wyrób medyczny Blink® Intensive w postaci kropli polecany jest osobom korzystającym na co dzień z ekranów urządzeń elektrycznych. Sprawdzą się również podczas częstego przebywania w klimatyzowanych  pomieszczeniach, w których nasze oczy także są narażone na przesuszenie. Blink® Intensive to też dodatkowe nawilżenie oka dla osób noszących soczewki kontaktowe. 

Wypróbuj krople Blink® Intensive:

- zaczerwienione i przekrwione oczy

- uczucie „piasku” w oku i podrażnienia

- suchość i zmęczenie oczu

- rozmazane i niewyraźne widzenie

- przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach,

- długotrwałe narażanie oczu na ekrany urządzeń elektrycznych

Sposób użycia Blink® Intensive:

Zaaplikuj 1-2 krople Blink® Intensive do oka a następnie mrugaj kilkakrotnie, aby dokładnie przemyć oko. Krople można stosować nawet kilka razy dziennie w zależności od potrzeby. Krople można aplikować bezpośrednio na soczewkę kontaktową, bez konieczności wyjmowania jej z oka.

Zawartość opakowania: 10 ml kropli w buteleczce

Czas przydatności do użycia to 45 dni od daty otwarcia opakowania.

Składniki: Hialuronian Sodu - 0,20%, Politlenek etylenu 400 (PEG 400) - 025%, OcuPure konserwant (chloran sodu), kwas borowy, borna sodu (dziesięciowodny), chlorek sodu, chlorek potasu, chlorek wapnia (dwuwodny), chlorek magnezu, woda oczyszczona.

Blink-intensive

Opis

Marka
Blink
Pojemność
10 ml
Termin ważności
co najmniej rok
Stosować na:
gołe oko
Ważność po otwarciu
45 dni
Konserwanty
Zawiera

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: