Opaska na oko

Indeks: MA-44298/OP

Dostawa w ciągu 1-2 dni

35,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Przepaska na oko przydatna w leczeniu zeza i niedowidzenia.

Wysokość 55 mm, szerokość 75 mm

Kolor
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Opaska na oko jest produktem, który stosuje się przede wszystkim podczas powrotu do zdrowia po przebytej chorobie lub urazach narządu wzroku spowodowanych różnymi czynnościami. Najczęściej stosuje się ją po zabiegach gałki ocznej. Często wykorzystuje się ją także jako produkt pomocniczy przy leczeniu różnego rodzaju schorzeń. Podobnie jak ortopad, wykorzystuje się ją również przy leczeniu zeza u dzieci i dorosłych oraz w niedowidzeniu. Opaska na oko wykonana została z niezwykle delikatnego materiału, który nie podrażnia skóry wokół oczu. Można bez obaw stosować tego typu produkt. Opaska posiada wygodną gumkę mocowaną na głowie. W naszym asortymencie posiadamy czarne oraz cieliste przepaski na oko.

Przepaska na oko

Przepaska na oko ma wielorakie zastosowanie. Przede wszystkim chroni narząd wzroku przed szkodliwymi czynnikami oraz przed promieniami słonecznymi. Przepaskę tego typu stosuje się również w celu łagodzenia skutków urazów oka. Opaska na oko jest niezwykle bezpiecznym i skutecznym produktem.

Posiadamy okrągłe opaski na oko o wysokości 55 mm i szerokości 75 mm. Są niezwykle uniwersalne i mogą je stosować zarówno dorośli, jak i dzieci. Przepaska na oko jest niezwykle wygodna i nie zsuwa się z głowy. Nazywana jest także piratką, dlatego też często stosowana jest do zabawy przez dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu!

MA-442986
5 Przedmioty

Opis

Opakowanie
1 szt.
Wymiary
74 x 50 mm

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: