Etui 230

Indeks: 60023/AX

39,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Etui na okulary z pluszakiem.

Indeks
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Etui z pluszakiem

Urocze pluszowe etui na okulary, które z pewnością zachwyci tych młodszych użytkowników okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Futerał z zewnątrz pokryty jest miękkim i przyjemnym materiałem. Od wewnątrz z kolei konstrukcja tworzy bezpieczne i stabilne przechowywanie okularów. Całość zakończona jest niewielkim pluszakiem - do wybory miś, piesek lub słonik, co na pewno ułatwi przyzwyczajenie dziecka do odkładania okularów na miejsce i zmniejszy ryzyko przypadkowych zarysowań.

Etui to doskonałe uzupełnienie akcesoriów okularowych i gwarancja bezpiecznego przechowywania okularów. Etui doskonale sprawdzi się też w podróży, czy torebce, a okulary będą w pełni chronione przez zarysowaniami i uszkodzeniami opraw. Taki dodatek, poza funkcją praktyczną, to także idealna i modna ozdoba!

Postaw na etui:

- ochrona szkieł okularowych przed zarysowaniami i mikrouszkodzeniami

- ochrona opraw przez złamianiem lub uszkodzeniem

- przyjazny środowisku proces produkcji

- bezpieczne przechowywanie okularów

- modny i odważny dodatek

Pamiętaj, że etui to wręcz niezbędny produkt dla użytkowników standardowych okularów. Warto zaopatrzyć się w dobrej jakości pokrowiec, aby przedłużyć och żywotność i jednocześnie zaoszczędzić na zakupie nowych szkieł okularowych, czy opraw. Nawet delikatne odkładanie okularów na półkę, czy biurko naraża je na przypadkowe uszkodzenia, zapylenie, czy zakurzenie. Najbardziej wrażliwą częścią okularów są szkła, które bardzo łatwo zarysować. Początkowo mikrozarysowania są dla nas niewidoczne gołym okiem, ale z czasem odbierają nam komfort noszenia okularów i utrudniają właściwą korekcję wzroku. Dlatego tak ważne jest, aby razem z zakupem nowych okularów, czy wymianą opraw lub szkieł zaopatrzyć się w dobre jakościowo etui. To inwestycja, która zachowa nasze okulary w idealnym stanie i pozwoli zaoszczędzić w przyszłości.

Wymiary zewnętrzne: 155mm X 67 mmX 38 mm

c1
1 Przedmioty

Opis

Konstrukcja
zawias sprężynowy
Materiał
Plusz

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: