Dailies® AquaComfort Plus® Toric

Indeks: DACP-TOR

Dostawa do 4 dni

114,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Jednodniowe toryczne soczewki kontaktowe.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Dailies® AquaComfort Plus® Toric

DAILIES® AquaComfort Plus® Toric to 1-dniowe soczewki toryczne dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Producentem soczewek jest wiodąca na rynku optycznym firma Alcon® Vision Care. Dla osób zmagających się z astygmatyzmem niezwykle ważna jest stabilność soczewki w oku. Dlatego też w trakcie produkcji Dailies® AquaComfort Plus® Toric szczególna uwaga została poświęcona specjalnemu systemowi stabilizacji soczewki – po aplikacji soczewka nie podwija się ani nie przemieszcza, a my nie mamy uczucia ciała obcego w oku.

Dailies® AquaComfort Plus® Toric ze względu na swoje właściwości stanowią idealną alternatywę dla osób, które zrezygnowały z używania soczewek ze względu na ciągłe podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Soczewki zostały skonstruowane tak, aby każde mrugnięcie naszych gałek ocznych aktywowało substancje nawilżające, dzięki czemu soczewki są doceniane nawet przez osoby o bardzo wrażliwych oczach. Ze względu na nawilżenie i łatwość aplikacji Dailies® AquaComfort Plus® Toric są polecane również początkującym użytkownikom soczewek. Szkła kontaktowe gwarantują również wygodę i funkcjonalność u osób aktywnych fizycznie, których oczy narażone są na częsty kontakt z niekorzystnymi warunkami otoczenia, takimi jak wiatr, czy woda w basenie i pył. Sprawdzą się też podczas pracy biurowej, przed ekranami urządzeń elektrycznych, kiedy częstotliwość naszego mrugania i nawilżenia oka jest zmniejszona. Zacznij swoją przygodę z Dailies® AquaComfort Plus® Toric i zapomnij o swojej wadzie wzroku!

Wypróbuj Dailies® AquaComfort Plus® Toric: :

- nawilżenie aktywowane mrugnięciem

- ostre i wyraźne widzenie

- szybkie dopasowanie do oka

- idealne soczewki na start

Szczegóły użytkowania: Dailies® AquaComfort Plus® Toric to zestaw 30 sztuk szkieł kontaktowych 1-dniowych. Każda soczewka w opakowaniu jest produktem jednorazowym, więc nie wymaga dodatkowego czyszczenia i używania płynu do soczewek. Każdy dzień rozpoczynamy z nową para soczewek, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować najwyższy poziom higieny naszych oczu.  

DACP-TOR

Opis

Marka
Dailies
Rodzaj soczewek
toryczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Nelfilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
26
Uwodnienie
69
Krzywizna bazowa BC
8,8 mm
Średnica
14,4 mm
Opakowanie
30 szt.
90 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: