Air Optix® HG Astigmatism

Indeks: AOHG-Ast

Dostawa w ciągu 4 dni

175,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Miesięczne soczewki kontaktowe AIR OPTIX® plus HydraGlyde® for Astigmatism zapewniają wyraźne widzenie i wyjątkowy komfort przez cały dzień, każdego dnia – zupełnie jak noszenie ulubionej pary spodni.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania do 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa do 2 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Air Optix® HydraGlyde for Astigmatism

Air Optix® plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki toryczne dedykowane osobom, które zmagają się z wadą astygmatyzmu. Materiał soczewek charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością tlenu i właściwościami oddychającymi, co w efekcie daje nam zdrowo wyglądające i wypoczęte oczy.

Zastosowana w soczewkach formuła HydraGlyde Moisture Matrix zapewnia im trwałą wilgoć oraz nawilżenie nawet do 16 godzin. Air Optix® plus HydraGlyde® to doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia i tych, którzy zmagają się z problemami przesuszonych i przekrwionych oczu. Soczewki dzięki swojej unikalnej konstrukcji niezwykle szybko dopasowują się do naszych oczu, co jest szczególnie ważne u astygmatyków. System stabilizujący zapobiega wypadaniu i przemieszczaniu się soczewki, a to z kolei umożliwia skuteczniejszą korekcję wady wzroku. Szeroki wybór mocy pozwala z łatwością dopasować Air Optix® HydraGlyde for Astigmatism do własnych, indywidualnych potrzeb i wymagań. Podczas stosowania soczewek Air Optix® HydraGlyde for Astigmatism możesz być pewien maksymalnego komfortu zarówno w pierwszy, jak i w 30 dzień użytkowania.

Wypróbuj soczewki Air Optix® HydraGlyde for Astigmatism: :

- zwiększona średnica i cieńsze krawędzie soczewki

- dodatkowy system stabilizujący

- swobodny przepływ tlenu przez wysokiej jakości materiał soczewki

- szeroka gama mocy

Szczegóły użytkowania: Air Optix® HydraGlyde for Astigmatism to soczewki miesięczne, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Po każdym użyciu soczewek należy je przepłukać specjalnym płynem pielęgnacyjnym do soczewek a następnie umieścić w przeznaczonym do tego pojemniku z płynem. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra. Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie. Najlepiej sprawdzą się dedykowane płyny do pielęgnacji wszystkich soczewek kontaktowych marki Alcon - OPTI-FREE PureMoist (300ml) lub OPTI-FREE PureMoist (90ml).  

AOHG-Ast
171 Przedmioty

Opis

Marka
Air Optix
Rodzaj soczewek
toryczne
Tryb wymiany
miesięczne
Materiał
Lotrafilcon B
Dk/t (@-3,00 D)
108
Uwodnienie
33%
Krzywizna bazowa BC
8,7 mm
Średnica
14,5 mm
Opakowanie
3 szt.
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: