MyDay® toric (30 szt.)

Indeks: MyDayToric

Dostawa do 4 dni roboczych

120,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

MyDay® toric to jednodniowe soczewki dla astygmatyków, cechujące się wyjątkowym poziomem stabilizacji.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 5 dni roboczych

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

MyDay® Toric

Zapomnij o swojej wadzie wzroku dzięki 1-dniowym, torycznym soczewkom kontaktowym MyDay® toric od Cooper Vision. Ich konstrukcja Optimised Toric Lens Geometry™ zapewnia niezwykle wyraźne i stabilne widzenie osobom z wadą astygmatyzmu. Silikonowo-żelowa formuła soczewki gwarantuje uzyskanie wysokiej przepuszczalności tlenu, co przekłada się na zdrowy wygląd naszych oczu, bez przekrwienia i oznak zmęczenia. Dzięki zachowaniu takiej samej grubość ISO w płaszczyźnie horyzontalnej – MyDay® toric stabilnie trzymają się po założeniu i redukują rotację. Dodatkowe wsparcie w postaci gładkiej powierzchni minimalizuje także ruchy soczewki podczas mrugania. Duża toryczna strefa optyczna zapewnia naszym oczom dobrą ostrość widzenia. Soczewki wyposażone są również w nowoczesne filtry UVA/UVB, które pochłaniają nawet do 85% promieni UVA i do 96% UVB. Pozwala to chronić nasze oczy przed niekorzystnym działaniem słońca przez cały dzień.

MyDay® toric to doskonała propozycja dla astygmatyków - zarówno w początkowej, jak i zaawansowanej fazie wady wzroku. Technologia Aquaform® Comfort Science sprawia, że soczewki dotrzymują Ci kroku podczas uprawiania sportów, pracy przed ekranami urządzeń elektrycznych i przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach. MyDay® toric sprawdzą się również podczas różnych pór roku i zmiennych warunków atmosferycznych. Wypróbuj soczewki kontaktowe MyDay® toric i skorzystaj z kompleksowych technologii, które zapewniają Ci niespotykany komfort i w zupełności zastąpią standardowe okulary.

Wypróbuj soczewki MyDay® Toric:

komfort i nawilżenie dzięki technologii Aquaform

zoptymalizowana konstrukcja toryczna

zaokrąglone krawędzie soczewki i wygoda noszenia

ochrona przed promieniowaniem UV

Szczegóły użytkowania: MyDay® toric to zestaw 30 sztuk soczewek 1-dniowych dla krótkowidzów i dalekowidzów. Dzięki temu nie musisz już codziennie pamiętać o ich właściwej pielęgnacji i akcesoriach – codziennie rano zakładasz nową parę soczewek. Zestaw w zupełności wystarcza na 15 dni codziennego użytkowania i nie wymaga dodatkowego czyszczenia soczewki za pomocą specjalistycznych płynów.

MyDayToric

Opis

Marka
MyDay
Rodzaj soczewek
toryczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Tryb noszenia
Dzienny
Materiał
Stenfilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
80
Uwodnienie
54%
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,5 mm
Opakowanie
30 szt.
Termin ważności
co najmniej rok
Nowy produkt

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: