1-Day Acuvue® MOIST for Astigmatism

Indeks: Moist-Ast

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

105,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Jednodniowa soczewka stworzona dla osób z wadą astygmatyzmu. 

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Moc sfery
Moc cylindra
Ilość
Dostawa do 4 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism

Soczewki 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism to jednodniowe soczewki stworzone przez markę Johnson&Johnson. Soczewki przeznaczone są w szczególności do korekcji astygmatyzmu, a ich jednodniowy tryb gwarantuje wygodę i higienę użytkowania. Zastosowana w soczewkach technologia LACREON zamyka wodę w soczewce, co eliminuje podrażnienia i suchość oczu. Z uwagi na istotną dla astygmatyków stabilność soczewki, producent zastosował Technologię Przyspieszonej Stabilizacji. Dzięki temu soczewka nie podwija się i nie wypada, zapewniając stabilne widzenie nawet przy intensywnych ruchach oczu oraz głowy. Materiał soczewki zawiera silikon i spełnia standardy określające pierwszą klasę materiałów absorbujących promieniowanie UV o transmisyjności mniejszej niż 1% dla promieniowania UVB oraz 10% dla promieniowania UVA.

Soczewki 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism to idealne rozwiązanie dla astygmatyków, którzy wymagają od soczewki szczególnego nawilżenia oraz stabilności przy zachowaniu idealnej ostrości widzenia. Świetnie sprawdzą się też u osób cierpiących na alergie sezonowe. Dzięki filtrom UV soczewki będą też dobrym rozwiązaniem dla pracowników biurowych, których oczy narażone są na szkodliwe promieniowanie pochodzące z urządzeń elektronicznych. 

Wypróbuj 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism:

- idealne do korekcji astygmatyzmu

- unikalna technologia Lacreon

- wysoka stabilność soczewki

- filtr UVA i UVB

- komfort noszenia przez cały dzień

Soczewki jednodniowe są uznawane za najbardziej higieniczną opcję dostępną na rynku. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z częstymi infekcjami – soczewki jednodniowe minimalizują ryzyko podrażnień i gromadzenia drobnoustrojów. Każda soczewka Acuvue 1-Day Moist zapakowana jest w oddzielny blister, w którym znajduje się zoptymalizowany płyn zapewniający pełen komfort już od momentu założenia. Soczewki jednodniowe to również idealne rozwiązanie dla osób, które prowadza aktywny i dynamiczny tryb życia.

Moist-Ast

Opis

Marka
Acuvue
Rodzaj soczewek
toryczne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Etafilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
25,5
Uwodnienie
58%
Krzywizna bazowa BC
8,5 mm
Średnica
14,5 mm
Opakowanie
30 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: