Pojemniczek na soczewki kontaktowe standardowy

Indeks: Pojemniczek

Dostawa w ciągu 2 dni

5,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Pojemniczek do codziennego przechowywania soczewek kontaktowych.

Indeks
Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Pojemniczek na soczewki kontaktowe

Biało – granatowy pojemniczek na soczewki kontaktowe, który ułatwi korzystanie ze szkieł wielokrotnego użytku. Pojemniczek pozwala na wygodne i higieniczne przechowywanie kontaktów, kiedy akurat ich nie nosimy lub zdejmujemy na noc. Dotyczy to zwłaszcza soczewek wielokrotnego użytku (miesięcznych, dwutygodniowych), których nie wyrzucamy, ale odkładamy do pojemniczka wypełnionego specjalnym płynem. Soczewki przechowywane w pojemniczku są chronione przed zanieczyszczeniami, drobnoustrojami i uszkodzeniami mechanicznymi. 

Odpowiednie przechowywanie szkieł kontaktowych w pojemniczku napełnionym płynem zapewnia ich dodatkowe nawilżenie i eliminuje bakterie. Dzięki temu po założeniu soczewek nasze oczy dłużej mogą cieszyć się komfortowym widzeniem i dłuższym użytkowaniem bez zapuszczania kropli lub przemywania szkieł. Przechowując soczewki w przystosowanym do tego pojemniczku chronisz też oczy przed chorobami i zapaleniem. Obok sprawienia sobie wysokiej jakości soczewki kontaktowej i zakupu skutecznego płynu do soczewek, wybór właściwego pojemniczka na soczewki jest kolejnym działaniem, które podejmujesz w trosce o zdrowie narządu wzroku.

Charakterystyka standardowego pojemniczka na soczewki:

- niezawodny i funkcjonalny

- bezpieczny dla soczewek kontaktowych

- użyteczna kolorystyka

- odpowiedni dla użytkowników o rożnych mocach soczewek

Pojemniczek na soczewki kontaktowe jest stosunkowo mały, więc bez problemu możesz z niego korzystać w domu, w pracy i w podróży. Dzięki dokładnemu wykonaniu masz pewność, że zakręcany mechanizm jest szczelny i płyn nie wydostanie się poza pojemniczek. Zakrętki o różnych kolorach ułatwiają aplikację soczewek osobom o różnych mocach w każdym oku.

Pojemniczek należy myć specjalnym płynem i nie wycierać do sucha. Należy go pozostawić do samoistnego wyschnięcia, aby do środka nie dostały się żadne pozostałości materiałów, które później mogą osiąść na soczewce kontaktowej.  

Pojemniczek
0 Przedmioty

Opis

Opakowanie
1 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Produkty w tej samej kategorii: