Proclear Multifocal XR (3 szt.)

Indeks: ProclearMultiXR

Dostawa do 4 dni roboczych

178,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Soczewki Proclear Multifocal XR to wieloogniskowe soczewki od Cooper Vision, tylko na zamówienie, o zakresie mocy i addycji uzupełniającym soczewki Proclear Multifocal.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 30 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Moc sfery
Ilość
Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 30 dni.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Proclear Multifocal XR

Miesięczne soczewki kontaktowe renomowanej marki Cooper Vision. Dedykowane astygmatykom i osobom po 40 roku życia, które zmagają się z problemem komfortowego widzenia w różnych odległościach.

Dzięki technologii PC Technology soczewki uzyskują zdolność przyciągania oraz wiązania cząsteczek wody w swoim obrębie, tworząc wokół soczewki „tarczę wodną”. Z uwagi na przeznaczenie soczewek Proclear Multifocal XR i ich użytkowanie przez astygmatyków, zastosowano również Technologię Balanced Progressive®. Zapewnia ona wielopłaszczyznową konstrukcję soczewek CooperVision z kilkoma strefami korekcji wzroku w obu soczewkach. Dzięki temu otrzymujesz wyjątkową jakość widzenia w każdej odległości: w bliży, w odległościach pośrednich i w dali. Specjalnie opracowana konstrukcja soczewek Proclear Multifocal XR jest w pełni biokompatybilna z okiem, a więc niewyczuwalna i niepowodująca dyskomfortu przy codziennym użytkowaniu. Soczewki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem odporności na powstawanie osadów i utrzymywanie się zanieczyszczeń. Dzięki temu nawet pod koniec okresu ich użytkowania soczewki pozostają czyste, świeże oraz bezpieczne dla Twoich oczu. Soczewki Proclear Multifocal XR to idealny wybór dla osób po 40 roku życia, które na co dzień wymagają korekcji starczowzroczności. Produkt doskonale sprawdzi się też u starszych osób, zmagających się z problemem suchego oka i niewystarczającym nawilżeniem standardowych soczewek kontaktowych. Proclear Multifocal XR to sprawdzone soczewki najwyższej jakości, z którymi nie będziesz chciał się rozstawać! Nawet jeżeli posiadasz bardzo dużą wadę wzroku, soczewki od Cooper Vision zapewniają szeroki wybór i zakres od -20,00 do +20,00 D, z addycją od +1,00 do +4,00.

Wypróbuj soczewki Proclear Multifocal XR:

- Technologia PC Technology

- Doskonałe nawilżenie

- Duża elastyczność soczewki

- Perfekcyjne widzenie w różnych odległościach

- Szeroki wybór mocy

Poznaj soczewki Proclear Multifocal i zapomnij o rozmazanym, czy zniekształconym widzeniu!

Szczegóły użytkowania: Proclear Multifocal XR to 3 sztuki miesięcznych soczewek sferycznych, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra. Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie.

ProclearMultiXR

Opis

Marka
Proclear
Rodzaj soczewek
multifokalne
Tryb wymiany
miesięczne
Materiał
Omafilcon B
Dk/t (@-3,00 D)
21,3
Uwodnienie
62%
Krzywizna bazowa BC
8,7 mm
Średnica
14,4 mm
Opakowanie
3 szt.
Termin ważności
co najmniej rok
Nowy produkt

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: