1-Day Acuvue® MOIST Multifocal

Indeks: Moist-Multi

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

109,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Progresywne soczewki kontaktowe przeznaczona dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa do 4 dni

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

1-Day Acuvue® Moist Multifocal

1-Day Acuvue® Moist Multifocal to soczewki od Johnson&Johnson, stworzone z myślą o o wyraźnym widzeniu na każdą odległość. Soczewki polecane są więc osobom cierpiącym na presbiopię, które szukają delikatnej, niewyczuwalnej i maksymalnie komfortowej soczewki kontaktowej. Soczewki wykonane zostały z innowacyjnego materiału - Etafilcon A, zapewniającego wysoki poziom nawilżenia oczu. Jest to szczególnie ważne u osób starszych, których oczy narażone są na wysychanie. Częstym problemem osób z prezbiopią jest dopasowanie soczewki do oka, ponieważ szerokośc źrenicy stale ulega zmianie. Dlatego też w soczewkach1-Day Acuvue® Moist Multifocal zastosowano technologię Intuisight, która natychmiast dopasowuje soczewkę do oka. Dodatkowo soczewki wykonane są z miękkiego materiału, który bez problemu przylega do powierzchni naszych oczu, dając gwarancję stabilności, bez podwijania i wypadania soczewek.

Soczewki posiadają filtr, który chroni rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed transmisją szkodliwego promieniowania. Soczewki blokują około 97% promieni UVB i 82% UVA.

Wypróbuj 1-Day Acuvue® Moist Multifocal:

- komfortowa korekcja i pielęgnacja oczu  

- precyzyjne dopasowanie do oka

- ochrona przed promieniami UV

- wyraźne widzenia z każdej odległości

- sprawna aplikacja

Soczewki jednodniowe są uznawane za najbardziej higieniczną opcję dostępną na rynku. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z częstymi infekcjami – soczewki jednodniowe minimalizują ryzyko podrażnień i gromadzenia drobnoustrojów. Każda soczewka 1-Day Acuvue® Moist Multifocal jest w oddzielny blister, w którym znajduje się zoptymalizowany płyn zapewniający pełen komfort już od momentu założenia.

Soczewki 1-Day Acuvue® Moist Multifocal dostępne są w każdej mocy i podstawowej krzywiźnie. Nie zaleca się stosowania soczewk 1-Day Acuvue® Moist Multifocal w trakcie zapalenia i choroby oczu lub powiek, efektu suchego oka oraz podczas zmniejszonej wrażliwości rogówki.  

Moist-Multi

Opis

Marka
Acuvue
Rodzaj soczewek
multifokalne
Tryb wymiany
jednodniowe
Materiał
Etafilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
25,5
Uwodnienie
58%
Krzywizna bazowa BC
8,4 mm
Średnica
14,3 mm
Opakowanie
30 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Produkty w tej samej kategorii: