UltraFlex Multifocal (3 szt.)

Indeks: UFlexMulti

Dostawa do 4 dni roboczych

139,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

Soczewki UltraFlex Premier Multifocal to wieloogniskowe soczewki od Cooper Vision, przeznaczone dla osób borykających się z problemem prezbiopii.

Wszystkie moce są na zamówienie.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Biofinity® Multifocal

Biofinity® Multifocal to soczewki kontaktowe wieloogniskowe od Cooper Vision dedykowane do korekcji prezbiopii. Technologia Balanced Progressive™ łączy dwa różne rozwiązania, które zapewniają niezwykłą ostrość widzenia.

Połączenie materiału znanego jako Comfilcon A i technologii Aquaform gwarantuje wysoką przepuszczalność tlenu w soczewce oraz odpowiednie nawilżenie. Kilkukrotnie większe uwodnienie zapewnia naszym oczom świeży i zdrowy wygląd oraz chroni przed nawracającymi infekcjami. Jednocześnie elastyczność materiału pozwala idealnie dopasować ją do oka i sprawa, że w trakcie noszenia jest ona niewyczuwalna. Biofinity® Multifocal zostały wzbogacone o specjalny system stabilizacji, który pozwala na utrzymanie ich w jednej początkowej pozycji. Soczewki nie podwijają się ani nie wypadają i są łatwo przyswajalne dla oka. Dzięki powyższym właściwościom, soczewki Biofinity® Multifocal można nosić zarówno w trybie ciągłym, jak i przedłożonym. Oznacza to, że po konsultacji z lekarzem możesz zaniechać cowieczornej pielęgnacji szkieł i nosić je bez zdejmowanie przed 30 dni i 29 nocy, Po tym czasie soczewki należy wymienić na nowe. Soczewki od Cooper Vision to idealny wybór dla osób po 40 roku życia, które prezbiopii chcą zachować dobre widzenie zarówno z daleka, jak i bliska. Kupując soczewki Biofinity® Multifocal dokonujesz najlepszego dla siebie wyboru, bez kompromisów i problemów.

Wypróbuj Biofinity® Multifocal:

- rozwiązanie dla zmagających się z prezbiopią

- technologia Balanced Progressive

- wysokie nawilżenie i tlenoprzepuszczalność

- ochrona oczu przed infekcjami i podrażnieniami

- łatwa i szybka aplikacja

Zawartość opakowania zawiera 3 sztuki miesięcznych soczewek Biofinity® Multifocal. Biofinity® Multifocal to soczewki miesięczne, więc nosząc je w trybie dziennym należy zadbać o ich codzienną pielęgnację. Czyszczenie raz na jakiś czas zalecane jest również podczas noszenia w trybie ciągłym. Najlepiej do ich pielęgnacji użyć płynów dedykowanych przez markę Cooper Vision, np. Hy-Care 360 ml.

UFlexMulti
2 Przedmioty

Opis

Marka
UltraFlex Premier
Rodzaj soczewek
multifokalne
Tryb wymiany
miesięczne
Materiał
Comfilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
142
Uwodnienie
48%
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,0 mm
Opakowanie
3 szt.
Termin ważności
Co najmniej 6 miesięcy
Nowy produkt

Produkty w tej samej kategorii: