Proclear Multifocal (3 szt.)

Indeks: ProclearMulti

Dostawa do 4 dni roboczych

74,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Soczewki Proclear Multifocal to wieloogniskowe soczewki od Cooper Vision, dla osób potrzebującym innej korekcji do bliży niż do dali.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Czas oczekiwania do 6 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Proclear Multifocal

Miesięczne soczewki kontaktowe renomowanej marki Cooper Vision. Dedykowane astygmatykom i osobom po 40 roku życia, które zmagają się z problemem komfortowego widzenia w różnych odległościach.

Dzięki technologii PC Technology soczewki uzyskują zdolność przyciągania oraz wiązania cząsteczek wody w swoim obrębie, tworząc wokół soczewki „tarczę wodną”. Z uwagi na przeznaczenie soczewek Proclear Multifocal i ich użytkowanie przez astygmatyków, zastosowano również Technologię Balanced Progressive®. Zapewnia ona wielopłaszczyznową konstrukcję soczewek CooperVision z kilkoma strefami korekcji wzroku w obu soczewkach. Dzięki temu otrzymujesz wyjątkową jakość widzenia w każdej odległości: w bliży, w odległościach pośrednich i w dali. Specjalnie opracowana konstrukcja soczewek Proclear Multifocal jest w pełni biokompatybilna z okiem, a więc niewyczuwalna i niepowodująca dyskomfortu przy codziennym użytkowaniu. Soczewki Proclear Multifocal to idealny wybór dla osób po 40 roku życia, które na co dzień wymagają korekcji starczowzroczności. Produkt doskonale sprawdzi się też u starszych osób, zmagających się z problemem suchego oka i niewystarczającym nawilżeniem standardowych soczewek kontaktowych. Proclear Multifocal to sprawdzone soczewki najwyższej jakości, z którymi nie będziesz chciał się rozstawać! Nawet jeżeli posiadasz bardzo dużą wadę wzroku, soczewki od Cooper Vision zapewniają szeroki wybór i zakres od -20,00 do +20,00 D.

Wypróbuj soczewki Proclear Multifocal:

- Technologia PC Technology

- Pełna sprawność widzenia

- Wysoki dopływ tlenu

- Kompatybilność z okiem

- Szeroki wybór mocy

Poznaj soczewki Proclear Multifocal i zapomnij o rozmazanym, czy zniekształconym widzeniu!

Szczegóły użytkowania: Proclear Multifocal to 3 sztuki miesięcznych soczewek sferycznych, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra. Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie.

ProclearMulti

Opis

Marka
Proclear
Rodzaj soczewek
multifokalne
Tryb wymiany
miesięczne
Materiał
Omafilcon B
Dk/t (@-3,00 D)
21,3
Uwodnienie
62%
Krzywizna bazowa BC
8,7 mm
Średnica
14,4 mm
Opakowanie
3 szt.
Termin ważności
co najmniej rok
Nowy produkt

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: