PUREVISION®2 For Presbyopia
  • Tylko online

PUREVISION®2 For Presbyopia

Indeks: PVision2-Tor

Dostawa do 4 dni

144,00 zł
Brutto Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

Soczewki kontaktowe PureVision 2 for Presbyopia to multifokalne soczewki miesięczne, dla osób po 40-ce.

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość w opakowaniu
Ilość
Dostawa prawdopodobnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

PureVision® 2 for Presbyopia

Miesięczne soczewki kontaktowe od Bausch & Lomb przeznaczone dla pacjentów zmagających po 40 roku życia, którzy zmagają się z prezbiopią. Wraz z wiekiem tracimy zdolność wyraźnego widzenia obiektów znajdujących się w bliskiej odległości, zaczynamy mieć problemy z codziennymi czynnościami takimi jak np. korzystanie z komputera, czytanie książek. Wynika to z obniżenia elastyczności soczewek wewnątrzgałkowych spowodowanego naturalnym procesem starzenia. Aby przywrócić wyraźne widzenie z bliskich odległości potrzebujemy szczególnych rozwiązań optycznych.

Technologia 3-Zone ProgressiveTM Design, zastosowana w soczewkach PureVision®2 For Presbyopia, wspiera widzenie z bliskich odległości pozwalając osobom po 40 roku życia na bardziej komfortowe funkcjonowanie podczas wykonywania codziennych czynności. W soczewkach zastosowano innowacyjną technologię Comfort Moist, która sprawia, że wysoki poziom nawilżenia soczewki utrzymuje się przez cały dzień. PureVision® 2 for Presbyopia, to jedna z najcieńszych soczewek na rynku, dzięki czemu sama aplikacja jest bezproblemowa. Zaokrąglone brzegi soczewki i jej opływowy kształt pozwala na łagodną interakcję soczewki z powiekami. Dzięki zastosowaniu materiału silikonowo-hydrożelowego (balafilcon A) soczewka PureVision® 2 for Presbyopia zapewnia większą ilość tlenu niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania oka, w porównaniu do soczewek wcześniejszej generacji.

Wypróbuj PureVision® 2 for Presbyopia:

- - Technologia 3-Zone ProgressiveTM Design

- technologia Comfort Moist

- łatwa aplikacja i komfort noszenia

- opływowy kształt soczewki

- skuteczna korekcja wzroku

Soczewki PureVision® 2 for Presbyopia polecane są osobom borykającym się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich regularne stosowanie pozwala zahamować rozwój wady wzroku. To świetne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących wygodnych i łatwych w aplikacji soczewek, bez konieczności zakładania okularów w ciągu dnia. PureVision® 2 for Presbyopia pozwalają aktywnie spędzać czas i korzystać z aktywności w komfortowy sposób, zapominając o soczewce w oku.

Szczegóły użytkowania: PureVision® 2 for Presbyopia to miesięczne soczewki sferyczne, co gwarantuje zachowanie ich właściwości przez 30 dni podczas noszenia dziennego. Termin wymiany soczewek miesięcznych przypada na miesiąc po otwarciu blistra. Soczewki są produktem wielokrotnego użytku, dlatego aby utrzymać ich właściwości zalecamy ich codzienne czyszczenie. Najlepiej sprawdzą się dedykowane płyny do soczewek miękkich marki Bausch & Lomb , np. Bio True.

PVision2-Tor

Opis

Marka
Pure Vision
Rodzaj soczewek
multifokalne
Tryb wymiany
miesięczne
Tryb noszenia
Dzienny lub miesięczny
Materiał
Balafilcon A
Dk/t (@-3,00 D)
91
Uwodnienie
36%
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,0 mm
Opakowanie
3 szt.
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: