Zestaw 2x Air Optix® HG + PureMoist 300ml
  Zestaw 2x Air Optix® HG + PureMoist 300ml
  Zestaw 2x Air Optix® HG + PureMoist 300ml
  Zestaw 2x Air Optix® HG + PureMoist 300ml
  Zestaw 2x Air Optix® HG + PureMoist 300ml
 • -10,00 zł

Zestaw 2x Air Optix® HG + PureMoist 300ml

Indeks: AOHGx2+PM300

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

185,00 zł
175,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto Do 2 dni roboczych

2 opakowania soczewek kontaktowych Air Optix Plus HydraGlyde po 3 szt. + płyn PureMoist polecany do nich przez producenta. 

Wszystkie moce są na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.

Ilość
Dostawa w 95% następnego dnia jeśli zamówienie jest przed 12.00

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Zestaw 2x Air Optix® HG + PureMoist 300ml

W zestawie taniej – kupując zestaw 2x Air Optix® HG + PureMoist 300ml, oszczędzasz 10 zł!

W zestawie znajdziesz:

 •  2 opakowania soczewek kontaktowych Air Optix® HydraGlyde (po 3 szt.)

Air Optix® plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne dostępne w mocach ujemnych i dodatnich. Marka Alcon® Vision Care podczas tworzenie tych soczewek wykorzystała opatentowaną technologię SmartShield, która chroni powierzchnię soczewek przed zanieczyszczeniami w trakcie ich zakładania i zdejmowania. Dodatkowa technologia SmartShield przeciwdziała gromadzeniu się białek i lipidów, które są naturalnymi składnikami naszych łez. Materiał soczewek charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością tlenu i właściwościami oddychającymi, co w efekcie daje nam zdrowo wyglądające i wypoczęte oczy. Zastosowana w soczewkach formuła HydraGlyde Moisture Matrix zapewnia im trwałą wilgoć oraz nawilżenie nawet do 16 godzin. Air Optix® plus HydraGlyde® to doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia i tych, którzy zmagają się z problemami suchych i przekrwionych oczu. Podczas stosowania soczewek Air Optix® plus HydraGlyde® możesz być pewien maksymalnego komfortu zarówno w pierwszy, jak i w 30 dzień użytkowania.

 •  Płyn Optifree PureMoist 300 ml

OptiFree PureMoist to pielęgnacyjny płyn wielofunkcyjny do soczewek kontaktowych od Alcon. Płyn polecany jest w szczególności do nowoczesnych soczewek silikonowo-hydrożelowych oraz wszystkich rodzajów soczewek miękkich. Na co dzień zawarte w łzach białko oraz związki lipidowe mogą osadzać się na soczewkach kontaktowych, powodując podrażnienie oczu, a nawet wpływać negatywnie na jakość naszego widzenia. Zawarte w składzie OptiFree PureMoist substancje - Polyquad i Aldox, zapewniają najlepszą możliwą ochronę soczewce kontaktowej i naszym oczom, zabezpieczając je przed bateriami i mikroorganizmami. Płyn Opti-Free PureMoist doskonale poradzi sobie nie tylko z dezynfekcją soczewki ale też usunie naturalnie nagromadzony materiał białkowy i związki lipidowe – naturalne składniki naszych łez. Płyn zawiera unikalną formułę HydraGlyde Moisture Matrix, która zapewnia naszym oczom 16-godzinne nawilżenie soczewek kontaktowych oraz komfort od pierwszych chwil użytkowania. Pielęgnacja soczewek kontaktowych płynem OptiFree PureMoist zapewni Twoim oczom dodatkowe nawilżenie, co pozwoli na większy komfort w ciągu dnia i ochronę przed pieczeniem i zaczerwienieniem oczu. Systematyczne stosowanie płynu pielęgnacyjnego od Alcon zapewni twoim soczewkom odpowiednią pielęgnację i pozwoli na długie korzystanie z soczewek przy zachowaniu ich wszystkich właściwości.

AOHGx2+PM300
83 Przedmioty

Opis

Marka
Air Optix
Opti-Free
Rodzaj soczewek
sferyczne
Tryb wymiany
miesięczne
Pojemność
300 ml
Materiał
Lotrafilcon B
Dk/t (@-3,00 D)
138
Uwodnienie
33%
Krzywizna bazowa BC
8,6 mm
Średnica
14,2 mm
Opakowanie
3 szt.
6 szt.
Termin ważności
co najmniej rok

Nie zapomnij o:

Produkty w tej samej kategorii: